Karol WIERUSZ-KOWALSKI (1869-1953)
Lot No.: 136
Stadnina
olej, płótno; 66 x 100 cm;
sygn. p. d.: Karol Wierusz-Kowalski
olej, płótno; 66 x 100 cm;
na odwrocie nalepka z Salonu Sztuki St. Kulikowskiego, Warszawa, Krakowskie Przedmieście 7, z autorem i tytułem Stadnina
18 000 zł