Lot No.
903
Biurko art deco
konstrukcja - sosna; fornir - czeczota brzozowa;
72,2 x 97 x 50,2 cm.
Polska, ok. 1925
72,2 x 97 x 50,2 cm.
Polska, ok. 1925
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
905
Para foteli klasycyzujących
materiały: buczyna (?), 92 x 60 x 52 cm.
Europa Zachodnia, ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
907
Szafa ubraniowa barokowa
konstrukcja - świerk; fornir - orzech, intarsje - dębina,
czeczota brzozowa, jawor; 201,5 x 160 x 56,5 cm;
Austria Pn-Zach.- Niemcy Płd.-Wsch., ok. 1783.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Lot No.
909
Komplet mebli neoklasycystycznych
konstrukcja - buczyna;
Europa Środkowa, Austro-Węgry (?), XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
21 000 zł
Lot No.
911
Stolik klasycyzujący
konstrukcja - sosna, mahoń, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
1903
Stolik art déco
konstrukcja - sosna, sklejka,
fornir - orzech, 49,5 x śr. 58 cm
Polska, ok. 1930.
Polska, ok. 1930.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Lot No.
1905
Stolik do robótek w stylu późnobiedermeierowskim
konstrukcja - sosna, fornir - mahoń,
82 x 61 x 44 cm
Europa Środkowa, po poł. XIX w.
82 x 61 x 44 cm
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Lot No.
1907
Szafka - barek w stylu mebli z lat 50. XX w.
konstrukcja - sklejka orzechowa,
fornir - mahoń, 75,2 x 96 x 44,5 cm
Europa Zachodnia, lata 50. XX w.
Cena wywoławcza.
650 zł
Lot No.
1909
Komoda empirowa
konstrukcja - sosna, fornir - czeczota topolowa;
92,5 x 127,5 x 62 cm;
Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
92,5 x 127,5 x 62 cm;
Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł