Marcin SAMLICKI (1876-1932)
Lot No.1110
Pejzaż
olej, tektura; 22,5 x 25,5 cm;
sygn. p. d.: Samlicki
sygn. p. d.: Samlicki
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Rudolf JELINEK (1880-1944)
Lot No.1112
Piwonie w koszu
olej, płótno; 80 x 95,5 cm;
sygn. p. g.: Rudolf Jelinek
sygn. p. g.: Rudolf Jelinek
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Stefan JUST (1905-1977)
Lot No.1114
Karmienie gołębi
olej, płótno; 92 x 73 cm;
sygn. p. d.: S. JUST
sygn. p. d.: S. JUST
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Adam MALICKI (1897-1949)
Lot No.1116
Uliczka
olej, tektura; 28 x 36 cm;
sygn. p. d.: Adam Malicki 1921
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Klemens CESIUL (XX w.)
Lot No.1118
Dziewczynka w chuście na progu, 1933
olej, płótno dublowane; 39 x 28,5 cm;
sygn. i dal. l. d.: pinx. KLEMENS CESIUL / WILNO 1933
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.1120
Fragment zabudowy ulicy - studium perspektywy, ok. 1898
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
15,4 x 19,3 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.1122
Promienny zachód słońca - studium do obrazu, 1900
olej, tektura; 30,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW (monogramem);
sygn. l. d.: WW (monogramem);
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Edward Jerzy WINIARZ (1892-1928)
Lot No.1124
Motyw z Saint Tropez, 1925
olej, płótno naklejone na tekturę; 55 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: E. WINIARZ / Sain Tropez / 1925
Cena wywoławcza.
2 200 zł
1 600 zł
Kasper ŻELECHOWSKI (1863-1942)
Lot No.1126
Portret kobiety
olej, tektura; 34 x 24 cm;
sygn. p. d.: KŻelech
sygn. p. d.: KŻelech
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jerzy LUBAŃSKI (1925-2005)
Lot No.1128
Zielone jabłka
olej, płótno, 65,5 x 81,5 cm;
sygn. l.d.: Lubański
sygn. l.d.: Lubański
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.1130
Harfiarka - skrzydło tryptyku
olej, płyta; 59,5 x 49 cm w świetle oprawy;
sygn. i dat. p. d. na harfie: Wlastimil Hofman / 1954;
Cena wywoławcza.
11 000 zł
10 000 zł
Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)
Lot No.1132
Motyw z małego miasteczka, ok. 1945-1950
olej, sklejka; 51,5 x 57 cm;
sygn. p. d.: J Hrynkowski;
sygn. p. d.: J Hrynkowski;
Cena wywoławcza.
4 800 zł
H. BERGE (XX w.)
Lot No.1134
Las zimą
olej, płótno; 71,5 x 101 cm;
sygn. p. d.: H. Berger
sygn. p. d.: H. Berger
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Michał STAŃKO (1901-1969)
Lot No.1135
Chaty w górach, 1959
olej, płótno; 50 x 70 cm; sygn. p. d.: M. Stańko / 959
Cena wywoławcza.
4 000 zł
4 000 zł
Lot No.
201
Relikwiarz hermowy
drewno nieokreślonego gatunku, polichromowane,
wys. 24 cm. Śląsk(?), początek XVI w.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Wacław SZYMANOWSKI (1859-1930)
Lot No.203
Macierzyństwo, ok. 1901
gips; 45 x 40 x 35 cm
sygn.: Szymanowski
Praca pochodzi od rodziny artysty.
sygn.: Szymanowski
Cena wywoławcza.
50 000 zł
52 000 zł
CLODION (1738-1814) - według
Lot No.205
Para popiersi dzieci
na szklanych podstawach;
brąz patynowany, szkło, wys. całkowita: 28,5 cm;
Cena wywoławcza.
3 800 zł
2 900 zł
Alexander ARCHIPENKO (1887-1964)
Lot No.207
Postać - kompozycja kubistyczna
brąz patynowany, kamienna podstawa; wys. 62 cm;
sygn., dat. i opis przy podstawie:
Archipenko / 1914 / 4/4
Archipenko / 1914 / 4/4
Cena wywoławcza.
130 000 zł
130 000 zł
Carlo MAROCHETTI (1805-1867) - według
Lot No.209
Rycerz na koniu
brąz patynowany, kamienna (czarna) podstawa;
powtórzenie - w stylu tzw. galanterii
gabinetowej (koniec XX w.)
gabinetowej (koniec XX w.)
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
1202
Popiersie kobiety w kapeluszu
Francja, współczesne powtórzenie
odlewu z przełomu XIX i XX w.
odlewu z przełomu XIX i XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Judyta PAPP (ur. 1977)
Lot No.302
Wisława Szymborska, 2001
fotografia barwna, papier fotograficzny Kodak Endura;
42,2 x 30,3 cm (wymiar odbitki);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Jerzy DMITRUK (ur. 1960)
Lot No.304
Opowieść o domu - z cyklu „Żywot malarza”, tryptyk, 2006
akwatinta, akwaforta, papier;
34,5 x 96,5 (arkusz), 22,5 x 92,5 cm (odbitka - całość);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Wilhelm SASNAL (ur. 1972)
Lot No.305
Chroń, 2013
serigrafia, papier;
59 x 38 cm (wymiar arkusza);
59 x 38 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1 600 zł
Henryk OPAŁKA (ur. 1929)
Lot No.306
Piramidnius, 2001
litografia, papier;
64,5 x 76 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
900 zł
Roman OPAŁKA - według, odbijał: Henryk OPAŁKA
Lot No.307
Metempsyhosis
metaloryt, papier; 85 x 68 cm (wymiar arkusza),
62 x 49,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
1 800 zł
1 500 zł
Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)
Lot No.308
Par avion, lata 80. XX w.
tusz, gwasz, collage, papier;
21,5 x 15,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Edward DWURNIK (ur.1943)
Lot No.309
Komunizm i socjalizm, 1980
ołówek, papier; 19 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: E. DWURNIK 80.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
1 600 zł
Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)
Lot No.310
Kompozycja
tusz, akwarela, karton;
54,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
5 600 zł