Lot No.: 723
Komplet sztućców złoconych dla 6 osób i środka stołu (55 sztuk)
metal złocony cechowany;
Niemcy, Solingen, 4 ćw. XX w.
składający się z łyżek do zupy (dł. 20,5 cm), noży ze stalowymi ostrzami i widelców do drugiego dania (dł. 23,5 cm i 20,6 cm), noży i widelców do ryb (dł. 20 cm i 17,6 cm), łyżeczek do herbaty (dł. 14 cm), łyżeczek do kawy (dł. 11,5 cm), widelczyków deserowych (dł. 14 cm) oraz łyżki wazowej (dł. 31 cm), łyżki i widelca półmiskowych (dł. 24 cm i 26 cm), chochelki do śmietany (dł. 13,2 cm), chochelki do sosu (dł. 19 cm), łopatki do ciasta (dł. 26 cm), łopatki do ryb (dł. 26 cm); trzonki płaskie, z profilowana krawędzią, zakończone trójkątnie, zdobione stylizowana wicią, ornamentem muszlowym i rozetkami, umieszczone w firmowym etui z logo i nazwą firmy;
metal złocony cechowany (SOLINGEN 23/24 KARAT HARTVERGOLDET, PLANETA 18/10)
Niemcy, Solingen, 4 ćw. XX w.
6 400 zł