Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Lot No.: 427
Akt czarny, 1971
olej, płótno naklejone na deskę;
38,5 x 24,5 cm;
38,5 x 24,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na sklejce: J. Nowosielski 71
33 000 zł