Jacek SEMPOLIŃSKI (1927-2012)
Lot No.: 415
Mochnaczka, 1970
olej, płótno; 65 x 73,5 cm;
sygn., dat. i opis. na odwrocie: Sempoliński '70 Mochnaczka