Maria STUDNICKA GIŻBERT (1868-1955)
Lot No.: 141
Białe róże
olej, tektura; 34 x 49 cm;
sygn. p. d.: Giżbert
olej, tektura; 34 x 49 cm;
sygn. p. d.: Giżbert
na odwrocie napis autorski: No 3 cena 500 zł/ Białe róże/ Giżbert oraz fragment nalepki wystawowej
1 600 zł