Lot No.
856
Lampa naftowa z figurą kobiety - alegorią olimpijskiego zwycięstwa
Niemcy, Berlin, firma Wild und Wessel - palnik lampy;
Francja - trzon wg rzeźby najstarszego z braci
Moreau - Mathurin’a; pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Lot No.
858
Lampa naftowa z kloszem
Niemcy, fabryka lamp Wild & Wessel, Berlin (zał. 1855),
2 poł.- kon. XIX w.;
2 poł.- kon. XIX w.;
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Lot No.
860
Para lamp gabinetowych, elektrycznych
kompozycja metali brązowiona, drewno, szkło;
wys. 100//102 cm, średnica podstawy 25 cm.
Niemcy, pocz. XX w.
Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Lot No.
862
Lampa elektryczna art deco, z figurą dzika
marblit, mosiądz srebrzony galwanicznie, niklowany;
szkło prasowane; wys. 45 cm,
Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
szkło prasowane; wys. 45 cm,
Cena wywoławcza.
5 000 zł
4 700 zł
Lot No.
864
Żyrandol art deco, 9-świecowy
mosiądz patynowany; wys. 104 cm, szer. 45 cm.
Europa Środkowa, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
865
Zestaw 4 kinkietów elektrycznych
mosiądz, szkło; wys. 24 cm;
Europa Środkowa, 3 ćw. XX w.
Europa Środkowa, 3 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
1 900 zł
Lot No.
866
mosiądz, szkło;
Polska?, ok. poł. XX w.
Polska?, ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
868
Lustro ścienne neorokokowe
tafla lustrzana, drewno złocone;
wys. 56,5 cm, szer. 41 cm, głęb. 4 cm;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
850 zł
Lot No.
901
Stolik pomocniczy - etażerka w stylu klasycystycznym
konstrukcja - mahoń; 79 x 71 x 61 cm,
Anglia?, pocz. XX w.
Anglia?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Lot No.
903
Stolik do robótek w stylu eklektycznym
konstrukcja - sosna, dębina, fornir - orzech,
intarsje - brzoza, buczyna, jawor, 80 x 58 x 44 cm;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
700 zł
Lot No.
905
Stolik do gry w stylu Ludwika Filipa
konstrukcja - sosna, orzech, fornir - orzech,
95,5 x 75,5 x 47,3 cm,
Europa Zachodnia, ok. poł. XIX w.
95,5 x 75,5 x 47,3 cm,
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Lot No.
907
Stół neobarokowy
konstrukcja - dębina, fornir - orzech; 75,5 x śr. 98 cm.
Europa Środkowa, Pomorze Gdańskie, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
1 500 zł
Lot No.
909
Komplet mebli neobarokowych
konstrukcja - dębina, fornir - mahoń;
Europa Zachodnia, kon. XIX w.
Europa Zachodnia, kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Lot No.
911
Komoda biedermeierowska
konstrukcja - sosna, fornir - mahoń; 76 x 89 x 49 cm.
Europa Środkowa, Niemcy?, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Lot No.
913
Komoda barokowa
konstrukcja - dębina, fornir - orzech, intarsje - śliwka,
brzoza, orzech, 81 x 84,5 x 56 cm.
Europa Środkowa, Niemcy?, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Lot No.
915
Biurko eklektyczne
konstrukcja - dębina, fornir - orzech;
79,5 x 109 x 60 cm.
Europa Środkowa, koniec XIX w.
79,5 x 109 x 60 cm.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
4 000 zł