Lot No.
808
Pierścionek z brylantem
brylant o masie ok.1.20 ct (P2/J), złoto 18 ct,
masa całkowita 4.600 g
masa całkowita 4.600 g
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Lot No.
810
Pierścionek złoto-platynowy w typie art-deco
złoto pr.0,580, platyna, masa łączna wyrobu 3.300 g
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
812
Zegarek kieszonkowy, z dewizką i kluczykiem
Anglia, Londyn, D,D, Neveren, XVIII / XIX w.,
dewizka XIX w.
dewizka XIX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Lot No.
813
Ołówek w etui
złoto pr. 56, emalia, waga 13 g;
Rosja, Petersburg, XIX/XX w. (oprawa i etui).
Cena wywoławcza.
3 400 zł
3 200 zł
Lot No.
814
Laska z rączką w kształcie kobiety
drewno, kość, srebrny drucik; dł. 90 cm, szer. z rączką 10 cm.
Francja?; XIX/XX w.
Francja?; XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
818
Ekrytuar w typie Boulle’a
drewno czernione, brąz, blacha mosiężna,
szylkret, szkło; Francja, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lot No.
819
Laska z ukrytym ostrzem
drewno, stal niklowana, tworzywo sztuczne;
dł. całk. 90 cm, dł. głowni 55,2 cm.
Niemcy, XIX/XX w.
Niemcy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
1 100 zł
Lot No.
820
Ozdoba biurka z rzeźbą konia i stajennego
kompozycja metali brązowiona,
Francja, XIX/XX w.
Francja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Lot No.
822
Kantyna podróżna z karafkami i kieliszkami
Europa Zachodnia, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
3 600 zł
Lot No.
824
Szkatułka na biżuterię, zamykana kluczykiem
brąz, odlew patynowany; Daleki Wschód, Japonia?;
wyrób na rynek europejski; XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Johann Baptist HOMANN (1663-1724)
Lot No.826
Mapa Czech, Śląska, Moraw i Łużyc
Norymberga, ok. 1720.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Lot No.
828
Szabla turecka typu „kilidż”, w pochwie od szabli typu „szamszir”
stal, mosiądz, srebro, buczyna, skóra, róg;
Turcja, XVIII/XIX w.
Turcja, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Lot No.
829
Szabla pruska, w pochwie, wz. 1896
Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
1 700 zł
Lot No.
830
Szabla polska piechoty, wz. 21, w pochwie
Polska, Warszawa, wytwórnia
Gabriela Borowskiego, lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza.
3 600 zł
3 600 zł
Lot No.
832
Ikona - Prazdniki
tempera na desce z podkładem płóciennym,
2 poziome, profilowane szpongi; 53 x 44,5 x 4 cm.
Rosja, 4 ćw. XIX w.
Rosja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
834
Ikona - Święta Maria Egipcjanka
tempera na desce, 2 pionowe szpongi;
61,5 x 66,2 x 6,5 cm.
Rosja, k. XIX w.
61,5 x 66,2 x 6,5 cm.
Rosja, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Lot No.
836
Ikona - Zwiastowanie
tempera na desce; 35,6 x 26,6 x 3,2 cm.
Rosja, XIX w.
Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Lot No.
838
Figurka rolnika z motyką
kość słoniowa; wys. 17 cm,
Chiny, XIX/XX w.
Chiny, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
840
Para posążków
kość słoniowa, drewno barwione na brązowo;
wys. 22,5//22,3 cm;
Chiny, XIX/XX w.
wys. 22,5//22,3 cm;
Chiny, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Lot No.
842
Figurka ogrodnika z chłopczykiem
kość słoniowa; wys. 11 cm;
Chiny, XIX/XX w.
Chiny, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Jan KRYŃSKI (1850-1890) - modeler
Lot No.844
Medalion „Jan III Sobieski”
brąz, średnica 14 cm, Warszawa,
Fabryka Wyrobów Brązowych Spółki Udziałowej, 1883
Cena wywoławcza.
700 zł
Lot No.
846
Statyw do fajki
brąz, odlew cyzelowany, złocony; wys. 11.2 cm;
Warszawa, firma Braci Łopieńskich, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
4 400 zł
Lot No.
848
Zegar kominkowy z bachantką
marblit, brąz patynowany, szkło;
Francja, 3 ćw. XIX w.
Francja, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Lot No.
850
Zegar kominkowy z parą kandelabrów 5-świecowych
marmur, brąz złocony; wys. zegara 50 cm,
Francja, Paryż, firma Samuel Marty, po 1900
Cena wywoławcza.
16 000 zł
13 000 zł
Lot No.
852
Kilim z motywami kwiatowymi
wełna, len; 145 x 213 cm.
Polska, 1 poł. XX w.
Polska, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł