Lot No.
702
Patera
plater nie cechowany; wys. 15 cm, średn. 23,5 cm;
Austria?, ok. 1840
Austria?, ok. 1840
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
704
Lustro toaletowe zwane psyche
plater nie cechowany;
Warszawa, Norblin i Ska, ok. 1900.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
705
Samowarek dla dwóch osób
plater nie cechowany;
Bliski Wschód, 1 poł. XX w.
Bliski Wschód, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
2 100 zł
Lot No.
706
Zestaw koszyczków do szklanek - 6 sztuk
plater cechowany;
Warszawa, Norblin i Ska, 1896-1915
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 400 zł
Lot No.
708
Nożyki do owoców na postumencie
plater cechowany;
Warszawa, Norblin i Ska, XIX/XX w.; nożyki po 1915
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Lot No.
710
Koszyk do butelki z winem
plater (stop Gallia srebrzony) sygnowany;
Francja, firma Christofle, 3 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Lot No.
712
Serwis do herbaty art deco
plater cechowane; Francja, lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
714
Łyżka stołowa
srebro próby 13 cechowane, waga 74 g.
Lwów, monogram złotnika S.B., 1791
Cena wywoławcza.
800 zł
700 zł
Lot No.
716
Figurka - św. Hubert
srebro; waga 2130 g.
Niemcy?, 2 poł. XIX w.
Niemcy?, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Lot No.
719
Musztardniczka
srebro cechowane, waga 157 g.
Niemcy, 2 ćw. XIX w.; łyżeczka - Brema,
Koch und Bergfeld, k. XIX w.
Koch und Bergfeld, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 700 zł
1 400 zł
Lot No.
720
Karafka
srebro próby 3 z głową psa cechowane;
Wiedeń, Silberwarefabrik Alexander Birkl (zał. 1890),
k. XIX w.
k. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Lot No.
722
Żardiniera
srebro cechowane próby 800; waga 1528 g.
Bruksela, Delheid Fre`res (czynna ok. 1828 - ok. 1980)
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Lot No.
724
Cukiernica
srebro wewnątrz złocone próby 84 cechowane,
waga 151 g;
Moskwa, 1908-1926, monogram złotnika I.S.
waga 151 g;
Cena wywoławcza.
4 300 zł
Lot No.
726
Misa pod samowar tzw. okapnik
srebro próby 84 cechowane, waga 425 g.
Moskwa, firma złotnicza Sazikowa, 1850
Cena wywoławcza.
7 600 zł
6 500 zł
Lot No.
727
Dzban do wina
srebro próby 84 cechowane,
Moskwa, wytwórnia Karla Faberge, 1908-1917
Cena wywoławcza.
20 000 zł
18 000 zł
Lot No.
728
Buliera na stojaku z podgrzewaczem
srebro próby 84 cechowane, waga 3310 g.
Petersburg, 4 ćw. XIX w.
Petersburg, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
32 000 zł
28 000 zł
Lot No.
730
Patera
srebro próby 13 cechowane, waga 406 g.
Wiedeń, 1836 lub 1856
Wiedeń, 1836 lub 1856
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
732
Patera
srebro próby 1 (950/100) cechowane, waga 3038 g.
Francja, 4 ćw. XIX w.
Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
32 000 zł
26 000 zł
Lot No.
733
Lustro
srebro próby 84 cechowane,
Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 60. XIX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
8 000 zł
Lot No.
734
Patera w stylu biedermeier
srebro cechowane;
Niemcy ?, ok. poł. XIX w.
Niemcy ?, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
3 400 zł
Lot No.
736
Dzbanek do kawy
srebro próby 1, waga 490 g.
Paryż, Emile Hugo (czynny 1853-1880), ok. 1880
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
738
Monstrancja
srebro złocone próby 1 cechowane, waga 578 g.
Paryż, złotnik Alexis Renaud, ok. 1850
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Lot No.
740
Paterka dekoracyjna
srebro próby 13 cechowane, waga 507 g.
Austria, 1847
Austria, 1847
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Lot No.
742
Komplet sztućców na 12 osób
srebro złocone próby 1, waga 4986 g (bez noży).
Paryż, firma He`nin et Cie (czynna od 1896), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
45 000 zł
Lot No.
802
Bransoletka złota
złoto białe i żółte pr. 0.750,
cechy probiercze - Francja, masa całkowita 7.540 g
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 400 zł
Lot No.
803
Pierścionek z brylantem
złoto pr. 0.750, masa całkowita 1.860 g
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 200 zł
Lot No.
804
Pierścionek złoty
oprawa kamieni - srebro, szyna - złoto pr. ok.14 ct,
masa łączna wyrobu 2,780 g; XIX w.
Cena wywoławcza.
3 600 zł