Lot No.
210
Święty Jan Chrzciciel
drewno lipowe?, polichromowane, złocone;
wys. 31,5 cm. Małopolska?, XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Lot No.
212
Główka aniołka
drewno lipowe, polichromowane; wys. 23 cm.
Małopolska?, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
216
Siedząca postać
drewno; wys. 25 cm,
sygn. na spodzie: EH? lub E w kwadracie
Polska, II poł. XX w.?
Polska, II poł. XX w.?
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Terry RICHARDSON (ur. 1965)
Lot No.301
Kobieta w czarnej sukni
fotografia barwna, papier fotograficzny
(Fuji-Color Professional Paper); 28,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Jerzy WIERZBICKI (ur. 1975)
Lot No.303
Ramlat Mitan z cyklu: The Empty Quarter in Oman, 2014/2015
fotografia czarno-biała, odbitka srebrowa,
papier; 45 x 59,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
900 zł
Helmut NEWTON (1920-2004)
Lot No.304
Biała sukienka
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny;
35,5 x 22,3 cm (wymiar zdjęcia), 37 x 25 cm (wymiar w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
2 200 zł
Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)
Lot No.305
Reda, 1968
akwaforta, akwatinta barwna, papier;
64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Pablo PICASSO (1881-1973)
Lot No.307
Pochód przed korridą, 1957
litografia, papier;
20 x 28 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)
Lot No.309
Już wychodzę, 1973
64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)
Lot No.311
Moja ziemia, 2000
litografia, papier, 50 x 65 cm (całość),
44 x 33 cm (odbitka kamienia);
Cena wywoławcza.
2 100 zł
Paweł WEINREB (ur. 1978)
Lot No.313
Bez tytułu, 2015
litografia barwna, papier;
69,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)
Lot No.315
Portret Łukasza Żurawskiego, przełom lat 40. i 50. XX w.
ołówek, papier; 41,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: St. Żurawski
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Marek WŁODARSKI - Henryk STRENG (1903-1960)
Lot No.401
Odjeżdżający okręt, 1948
gwasz, papier;
30 x 20,5 cm;
30 x 20,5 cm;
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Erna ROSENSTEIN (1913-2004)
Lot No.403
Kompozycja abstrakcyjna, ok. 1990
technika mieszana, papier fotograficzny;
29 x 18 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 800 zł
3 800 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Lot No.405
Twarz / Maska I
pastel, papier;
41 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
5 600 zł
Otto AXER (1906-1983)
Lot No.407
Projekt kostiumu - Kontusz, lata 60. XX w.
akwarela, ołówek, papier;
24 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
500 zł
Jan POLEWKA (ur. 1945)
Lot No.409
Niby żółw - projekt kostiumu do przedstawienia „Alicja w krainie czarów” wg Lewisa Carrolla, ok. 1979
ołówek, akwarela, papier;
22,2 x 22 cm;
22,2 x 22 cm;
Cena wywoławcza.
900 zł
Lot No.
411
Projekty kostiumów
do przedstawienia „Kulisy złudy” wg tekstów
m.in.: Jana Brzechwy, Miguela Cervantesa, 1954;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904 -1970)
Lot No.413
Pejzaż, 1954?
olej, płótno;
39 x 47 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
5 700 zł
5 700 zł
Wiesława KRAWCZYK (XX w.)
Lot No.415
Martwa natura, 1973
olej, płótno;
47 x 65 cm;
47 x 65 cm;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Jan PAMUŁA (ur. 1944)
Lot No.417
Kompozycja abstrakcyjna, 1970
olej, płótno; 142 x 103,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JAN PAMUŁA / R 1970
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Lot No.419
Pejzaż nr 10, lata 70. XX w.
olej/akryl, papier naklejony na płytę;
78,5 x 106,5 cm sygn. p. d.: Dominik;
Cena wywoławcza.
26 000 zł
21 000 zł
Jan TARASIN (1926-2009)
Lot No.420
Narodziny przedmiotów XIV, 1997
olej, płótno; 140 x 120 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin 97;
Cena wywoławcza.
100 000 zł
90 000 zł
Teresa NIZIAŁEK-KORNELUK (ur.1939)
Lot No.421
Ramzes, 1969
olej, płótno; 135 x 65 cm
sygn. p. g.: Korneluk
sygn. p. g.: Korneluk
Cena wywoławcza.
3 100 zł