Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)
Lot No.124
Pejzaż
olej, płótno; 50 x 85 cm;
sygn. l. d.: ST. CZAJKOWSKI
sygn. l. d.: ST. CZAJKOWSKI
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Iwan TRUSZ (1869-1940)
Lot No.125
Pejzaż z wiatrakiem
olej, tektura; 17,5 x 23 cm;
sygn. p. d.: I. Trusz
sygn. p. d.: I. Trusz
Cena wywoławcza.
15 000 zł
12 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.126
Harenda - Zakopane
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: StKamocki;
sygn. l. d.: StKamocki;
Cena wywoławcza.
13 000 zł
A. NIŻYŃSKI, XIX w
Lot No.128
Pejzaż, 1879
olej, płótno, 73 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: A. Niżyński / 1879
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.130
Róże w wazonie
olej, tektura; 31,5 x 42 cm;
sygn. p. d.: A. Karpiński
sygn. p. d.: A. Karpiński
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Albert WEINBAUM (1890-1943)
Lot No.132
Kwiaty
olej, płótno, 33 x 42,5 cm;
sygn. p. d.: AWeinbaum
sygn. p. d.: AWeinbaum
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.134
W drogę, 1947
olej, sklejka; 24 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Wlastimil Hofman;
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.136
Kobieta i Amor, 1958
olej, płótno, 54,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil/ Hofmann/ 1958
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Malarz nieokreślony (XIX w.)
Lot No.138
Zamyślona kobieta
olej, płótno dublowane; 62 x 50,5 cm;
sygn. l. d. monogramem: IFB.
sygn. l. d. monogramem: IFB.
Cena wywoławcza.
19 000 zł
20 000 zł
Celestyn CZYNCIEL (1858-?)
Lot No.140
Vanitas, 1888
olej, płótno dublowane; 144 x 113 cm;
sygn. dat. i opis l. d.: Celest. Czynciel / Kraków 1888
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Tadeusz ROMAN (1906-1983)
Lot No.142
Ulica Armii Czerwonej w Łodzi
olej, płyta; 64 x 73 cm;
sygn. p. d.: T. ROMAN;
sygn. p. d.: T. ROMAN;
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Koźma CZURYŁO (1908-1951)
Lot No.144
Kąpiące się, ok. 1935
olej, płótno; 78 x 100 cm;
na odwrocie potwierdzenie
autentyczności syna artysty Marka Czuryło
na odwrocie potwierdzenie
Cena wywoławcza.
7 200 zł
Stanisław CHLEBOWSKI (1835-1884)
Lot No.146
Bachmat, 1866
olej, tektura; 21 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. przy prawej krawędzi: 18 27/VII 66
monogram artysty literami alfabetu arabskiego;
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Lot No.148
Motyw plenerowy
olej, tektura; 34 x 48 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Potrzebowski
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Józef BRANDT (1841-1915 )
Lot No.150
Atak kawalerii
olej, płótno dublowane; 55 x 99 cm;
sygn. l. d.: Józef Brandt/ z Warszawa
Cena wywoławcza.
700 000 zł
450 000 zł
Wojciech GRABOWSKI (1850-1885)
Lot No.152
Młyn, 1882
olej, deska, 37 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: W. Grabowski 82.
sygn. l. d.: W. Grabowski 82.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
BOCH (XVIII w.)
Lot No.154
Pejzaż ze sztafażem
olej, płótno dublowane; 98 x 120 cm;
sygn. p. d.: Boch. f.
sygn. p. d.: Boch. f.
Cena wywoławcza.
25 000 zł
25 000 zł
Aleksiej Alieksiejewicz CHARLAMOW (1840-1925)
Lot No.156
Dziewczyna w białej bluzce, 1886
olej, płótno naklejone na tekturę; 73 x 48,9 cm;
sygn. p. d.: HA (wiązany monogram)
Cena wywoławcza.
250 000 zł
Malarz nieokreślony, polski (XIX/XX w.)
Lot No.158
Matka Boża Królowa Polski, ok. 1890
olej, płótno; 65 x 52 cm
Cena wywoławcza.
5 400 zł
Malarz nieokreślony (XVII w.)
Lot No.160
Scena biblijna
olej, płótno dublowane; 107 x 92 cm;
[po konserwacji]
[po konserwacji]
Cena wywoławcza.
33 000 zł
Janina BOBIŃSKA-PASZKOWSKA (1894-1973)
Lot No.162
Matka Boża Karmiąca, ok. 1930
olej, sklejka; 66 x 54 cm
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Antonisz Aert VAN ANTUM (1579-1620)
Lot No.164
Statki na wzburzonym morzu
olej, deska parkietowana; 44,5 x 99 cm;
ślady sygnatury;
ślady sygnatury;
Cena wywoławcza.
100 000 zł
Lot No.
202
Wojownik
brąz patynowany; wys. 39,5 cm,
Europa Zachodnia?, XIX/XX w.
Europa Zachodnia?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Stanisław CZARNOWSKI (1872-1919)
Lot No.204
Siłacz - Syzyf - Precz z drogi
brąz patynowany; wys. 53 cm;
sygn. na podstawie: St. Czarnowski
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Konstanty LASZCZKA (1865-1956)
Lot No.206
Leon Wyczółkowski - medalion - plakieta reliefowa, 1921
brąz; średn.: 16 cm; medalion w drewnianej oprawie;
sygn. i dat.: Konstanty Laszczka 1921
Cena wywoławcza.
4 500 zł