Lot No.: 10
Zestaw 7 prac artystów japońskich
piórko, tusz, akwarela,
drzeworyt barwny, papier;
wymiary różne
1. Wróble
drzeworyt barwny, papier; 37,2 x 25,5 cm
2. Gejsza
drzeworyt barwny, papier; 34,5 x 23,5cm
3. Wojownik
technika mieszana, papier; 32 x 21,8 cm
4. Mężczyzna na tronie
piórko, tusz, akwarela, papier; 24,5 x 18,5 cm(w świetle oprawy);
5. Scena walki
drzeworyt barwny, papier ryżowy, 25,5 x 37,6 cm (arkusz);
6. Samuraj Hiroshige walczący z trzema postaciami fantastycznymi
drzeworyt barwny, papier; 35,1 x 24,3 cm;
7. Aktor
drzeworyt barwny, papier podklejony na papierze; 35,5 x 23,9 cm;
[załamania papieru, zabrudzenia, przetarcia].