Lot No.
711
Tacka
srebro próby 1 cechowane; waga 581 g.
Francja, 4 ćw. XIX w.
Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Lot No.
712
Musztardniczka z łyżeczką
srebro próby 1 (950) cechowane; waga 149 g.
Paryż, lata 20. XIX w.
Paryż, lata 20. XIX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
800 zł
Lot No.
713
Cukiernica
srebro próby 800; waga 410,20 g.
Genua, 1 ćw. XIX w.
Genua, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
717
Koszyczek na chleb
srebro próby 84 cechowane; waga 415 g.
Moskwa, probierz Wiktor Sawinkow, 1887
Cena wywoławcza.
9 000 zł
7 500 zł
Lot No.
719
Cukiernica art deco
srebro próby 800 cechowane; waga 668 g.
Berlin, Emil Harnisch (1862-1935) dla Gebr. Friedlander,
lata 20.-30. XX w.
lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
721
Bużuarek
srebro próby 12 cechowane; waga 536 g.
Warszawa, złotnik Karol Malcz, ok. 1830
Cena wywoławcza.
3 800 zł
3 200 zł
Lot No.
723
Misa z herbem Jastrzębiec
srebro próby 835 cechowane; waga 438 g.
Brema, M. H. Wilkens und Sohne, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
3 700 zł
Lot No.
724
Taca z herbem Jastrzębiec
srebro próby 835 cechowane; waga 567 g.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
3 700 zł
Franz Xavier BERGMANN ? (1861-1936)
Lot No.809
Figurka modlącego się Araba
brąz polichromowany; wys. 7 cm, dł. 9,5 cm, szer. 6,5 cm.
Austro-Węgry, Wiedeń, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Lot No.
811
Szkatułka na biżuterię, zamykana na kluczyk
stop cynowy, srebrzony (przetarcia); tkanina;
Niemcy, XIX/XX w.
Niemcy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
650 zł
Lot No.
813
Patera owalna, w manierze Ludwika XVI
brąz, mosiądz, srebrzenie, złocenie;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Lot No.
815
Sztaluga ozdobna
mosiądz; wys. 51 cm, szer. 25,8 cm, głęb. ca 19 cm.
Niemcy, k. XIX w.
Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
600 zł
Lot No.
817
Zegarek w ażurowej obudowie + kluczyk
mosiądz, emalia; wys. 14 cm, szer. 10,7 cm;
Francja?; mechanizm 3 tercja XVIII w.,
obudowa XVIII / XIX w.
obudowa XVIII / XIX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lot No.
819
Laska z ukrytym ostrzem szpady
drewno czernione, stal, mosiądz, kość; dł. laski 91 cm;
Austro-Węgry? Niemcy?; XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 100 zł
2 000 zł
Wasilij L.Jakowlewicz GRACZEW (1831-1905)proj
Lot No.820
Świecznik z niedźwiedziem
brąz, odlew cyzelowany; wys. 28 cm, podstawa 11 x 11 cm.
Rosja, Petersburg, k. XIX w.
Rosja, Petersburg, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 700 zł
4 700 zł
Lot No.
823
Misa cynowa
cyna, wys. 4,5 cm, średnica 34,5 cm.
Polska?; Poznań?; monogramista „C. F.”, k. XVII w.
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Lot No.
824
Kobierzec afszar
osnowa, wątek, runo - wełna; 213 x 136 cm.
Persja, koniec XIX w.
Persja, koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
2 000 zł
Lot No.
825
Kobierzec lori
osnowa, wątek, runo (wiązanie symetryczne) - wełna;
185 x 140 cm.
Persja Zachodnia; koniec XIX w.
185 x 140 cm.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Gilles ROBERT de VAUGONDY (1688-1766)
Lot No.828
Mapa świata
Paryż, 1778, 1 wyd. F. C. Delamarche 1774.
Cena wywoławcza.
2 400 zł
2 400 zł
Petrus ARTOPAEUS [BECKER] (ok. 1500-1563)
Lot No.830
Mapa Pomorza
Bazylea; wyd. Heinrich Petri, ilustracja do dzieła
Sebastiana Műnstera (1489-1552) „Cosmographiae
universalis”; pierwsze wydanie 1552.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
833
Lampa naftowa
Niemcy, Lipsk, firma Hugo Schneider, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 500 zł