Lech KUNKA (1920-1978)
Lot No.425
Tryptyk ekspresjonistyczny
olej, płótno naklejone na płytę; 109,5 x 59,5 (wymiary części bocznych),
110 x 121 cm (wymiar części środkowej);
Cena wywoławcza.
20 000 zł
20 000 zł
Danuta WESTRYCH (1955-2014)
Lot No.427
Błękitny pokój, 1985
olej, płótno; 80 x 70,5 cm;
sygn. w obrębie kompozycji p. d.: Danuta Westrych '85;
Cena wywoławcza.
1 700 zł
1 700 zł
Radosław SOWIAK (ur. 1950)
Lot No.429
Sen o Kazimierzu M., 2011
technika własna, sklejka; 70 x 70 cm
sygn., dat. i opis. na odwrocie: R. Sowiak / 11 / "Sen o Kazimierzu M"
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Henryk WÓJCIK (1920-2009)
Lot No.431
Martwa natura z rybami, 2001
olej, tektura; 60,5 x 51 cm;
sygn. i dat. l. d.: HEN Wójcik 2001
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Renata SZPUNAR-KUBCZYK (ur. 1970)
Lot No.433
Martwa natura z kokosami, 2000
olej, płótno, 100 x 145,5 cm;
sygn. l. d.: SZPUNAR;
sygn. l. d.: SZPUNAR;
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Maria MARKOWSKA (1923-1994)
Lot No.435
Martwa natura
olej, płótno;
130 x 130 cm;
130 x 130 cm;
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Volodymyr GONCHARENKO (ur. 1947)
Lot No.437
Twarz z Majdanu, 2015
akryl, olej; 99,6 x 81cm
sygn. p. d.: V. Goncharenko 2015 (cyrylicą);
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.
601
Wazon
szkło warstwowe, przezroczyste,
wewnątrz zielono-turkusowo-kobaltowe;
Europa Zachodnia, Szwecja?, koniec XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
602
Komplet - wazon i popielnica
szkło miodowe, wys. wazonu 19 cm,
wym. popielniczki 10 x 10 x 4 cm;
Polska, Huta Niemen?, ok. 1930
Cena wywoławcza.
900 zł
600 zł
Lot No.
603
Karafka i 6 kieliszków do likieru
szkło barwione w masie, dekoracja srebrna;
karafka z korkiem wys. 25,5 cm; kieliszki wys. 6 cm;.
Włochy, Murano?, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
607
Patera
szkło dwuwarstwowe, bezbarwne i mleczne,
szlifowane, malowane, złocenia; wys. 27,5 cm;
Czechy, XIX/XX w.
Czechy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
611
Siedzący kot
Polska, Pacyków k/Stanisławowa, Fabryka Fajansów
Aleksandra Rogala-Lewickiego, okres międzywojenny
(lata 20./30.XX w.).
(lata 20./30.XX w.).
Cena wywoławcza.
3 000 zł
2 600 zł
Lot No.
613
Zespół naczyń deserowych z dekoracją Zwiebelmuster
porcelana, kobalt podszkl.;
Miśnia, XIX/XX w.(?) - pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
600 zł
2 800 zł
Lot No.
615
Pot-pourri neobarokowe
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. ok. 31 cm,
Francja, Fontainebleau (Paryż), Jacob Petit, ok. 1840
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
617
Konsola z maską satyra
Francja, Sarreguemines (Lotaryngia), fabryka majoliki,
fajansu i porcelany (zał. 1779), okres
Utzschneidera et Cie., kon. XIX w. - XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
1 500 zł
Lot No.
619
Kufelek z pokrywką zamykaną zatrzaskiem metalowym
kamionka jasna ze szkliwem solnym,
druk czarny, cyna; wys.23 cm; Niemcy,
Villeroy und Boch , zakład w Mettlach, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
400 zł
Lot No.
621
Zegar porcelanowy z dwoma puttami
mechanizm zegarowy: Lenzkirch (Badenia),
Aktiengesellschaft fu¨r Uhrenfabrikation - znak
po 1875; XIX/XX w. - pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
701
Sztućce środka stołu
plater cechowany; Warszawa,
Fabryka Wyrobów Metalowych Romana Plewkiewicza,
k. XIX w.
k. XIX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
702
Cukiernica
plater cechowany; Warszawa, Fabryka Wyrobów
Platerowanych Roman Plewkiewicz, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
600 zł
Lot No.
703
Paterka trójdzielna
plater cechowany;
Londyn, firma Mappin & Webb, 1887
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
705
Paterka ażurowa
plater cechowany; Warszawa, Fabryka
Wyrobów Metalowych Romana Plewkiewicza,
ok. 1900
ok. 1900
Cena wywoławcza.
700 zł
600 zł
Lot No.
706
Cukiernica secesyjna
Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget,
1896-1915.
1896-1915.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
900 zł
Lot No.
707
Para solniczek
srebro wewnątrz złocone z cechą francuską
dla przedmiotów importowanych z lat 1864-1893, szkło;
waga 42 g. Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
709
Solniczka podwójna
srebro próby 1 (950) cechowane głową Minerwy;
waga 129 g.; Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
550 zł
550 zł