Malarz nieokreślony (XVIII w.?)
Lot No.: 162
Portret Marii Kazimiery Sobieskiej
olej, płótno dublowane;
130 x 94 cm.
olej, płótno dublowane; 130 x 94 cm.
Kopia obrazu nieokreślonego malarza z 1676 roku, znajdującego się w zbiorach Muzeum Pałacu króla Jana III w Wilanowie (olej, płótno, 160 x 114 cm).