Artur GROTTGER (1837-1867)
Lot No.: 118
Napad Szwedów - Śledziejowice, 1854
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
40 x 53,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Arthur Grottger
sygn. l. d.: Arthur Grottger