Stanisław JAKUBOWSKI
Lot No.: 4
„Bogowie Słowian”, Kraków 1933 (nakład 3000 egz.)
36 x 29 cm; oprawa współczesna
- połskórek z tłoczoną i złoconą tytulaturą,