Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.101
Czarna dziura dla J.G., 1990
cynkografia, papier, 45 x 32,5 cm;
sygn. i opisana u dołu
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Stanisław SUBERLAK (1928 - 1994)
Lot No.103
Kobziarze, 1968
linoryt, papier naklejony na tekturę, 66 x 80 cm;
sygn. p. d: St. Suberlak 1968 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.105
Salome, 1974
litografia, papier, 76 x 53 (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Olbiński (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Andrzej LACHOWICZ (ur. 1939)
Lot No.107
Znak metafizyczny II, 1998
serigrafia papier, 63,5 x 41 cm;
opisana u dołu
Cena wywoławcza.
650 zł
Jan TARASIN (ur. 1926)
Lot No.109
Zapisy, 2006
serigrafia, papier, 69,5 x 100 cm;
sygn. i opisana u dołu: Zapisy 34/60 Jan Tarasin 06
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Tadeusz GRONOWSKI (1894 - 1990)
Lot No.111
Akt potrójny
kredka, brystol, 30,5 x 20,5 cm
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)
Lot No.113
Akt, 2006
technika mieszana, papier, 48 x 33 cm;
sygn. p. d.: TK (monogram wiązany) / MMVI
Cena wywoławcza.
950 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)
Lot No.115
Kompozycja
serigrafia, papier, 29 x 41 cm (odcisk);
sygn. u dołu: 17 SFB (monogram artysty) 03
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)
Lot No.301
Kompozycja
akwarela, papier, 19,5 x 19,5 cm;
sygn. l.d.: Dominik
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Henryk WANIEK (ur. 1943)
Lot No.303
Kompozycja, 2003/2004
akwarela, złota folia, papier, 24,5 x 24,5 cm
sygn. p.d.: Henryk Waniek / Dec 2003 / jan 2004
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Lot No.305
Egzotyczne ptaki, 2001
olej, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. i dat. l. d.: Eugeniusz / Gerlach / 2001
Cena wywoławcza.
4 200 zł
Bronisław SCHLABS (ur. 1920)
Lot No.307
Bez tytułu, 1989
technika własna, płótno 60 x 60 cm;
na odwrocie autorska nalepka z opisem dzieła
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Marcin MACIEJOWSKI (ur. 1974)
Lot No.309
Bez tytułu
olej, płótno, 110 x 128 cm
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Władysław POPIELARCZYK (1925 - 1987)
Lot No.311
Figura 4, 1983/1984
olej, płótno, 130 x 48 cm;
sygn. p. d.: W. Popielarczyk 84
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Janusz ORBITOWSKI (ur. 1940)
Lot No.313
11/96, 1996
relief, akryl, płyta pilśniowa, 40 x 30,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Mieczysław JANIKOWSKI (1912 - 1968)
Lot No.315
Bez tytułu, 1961
olej, płótno, 59 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: Janikowski
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Lot No.317
LXXIV Autostrada, 1987
olej, płótno, 92 x 73 cm;
na blejtramie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
70 000 zł
Erna ROSENSTEIN (1913 - 2004)
Lot No.319
Umarli, 1986
technika mieszana, tempera, olej,
werniks woskowo-terpentynowy, 20,5 x 30 cm
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Tadeusz KANTOR (1915 - 1990)
Lot No.321
L'emballage, 1965
technika własna, płótno, 90 x 117 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
250 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.323
Cerkiewki, 1964
olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: Nowosielski; napis: R.8.
Cena wywoławcza.
140 000 zł
Jacek SIENICKI (1928 - 2000)
Lot No.325
Wnętrze, 1999
gwasz, tusz, pastel, papier, 26,5 x 19 cm;
sygn. i dat. l. g.: J. Sienicki / 99
Cena wywoławcza.
4 400 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.327
Majakowski, 1950
na odwrocie: Koszykarki
olej, płótno, 130 x 97 cm
Cena wywoławcza.
500 000 zł
Stanisław DAWSKI (1905 - 1990)
Lot No.329
Abstrakcja
olej, papier brązowy, 74 x 52 cm;
sygn. na odwrocie: St. Dawski (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
7 600 zł