Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.333
Czterdziestu męczenników, 1969
olej, płótno, 167 x 92 cm; sygn. i opisany u dołu:
(MIĘDZYLESIE) I 41 E.M. DWURNIK 1969 II;
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Marek KWASZKIEWICZ (ur. 1943)
Lot No.335
Dialog, 2008
olej, płótno, 90 x 110 cm;
sygn. dat i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)
Lot No.337
Brzegi - wieczór, 1997
olej, płyta, 34 x 27 cm;
sygn. l. d.: DG?? 2083 / 97
Cena wywoławcza.
25 000 zł
WITOLD-K (ur. 1932)
Lot No.339
L-1988-97, 1988
akryl, płótno, 122 x 81 cm,
sygn. i dat. u dołu: WITOLD-K. 88;
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Jan MŁYNARCZYK (ur. 1957)
Lot No.341
Dziewczyna na plaży
olej, płótno, 150 x 109 cm;
sygn. p. d.: Młynarczyk
Cena wywoławcza.
8 200 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.343
Czerwone schody
olej, płótno, 101 x 75 cm;
sygn. l. d.: Olbiński
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)
Lot No.345
Subway Map I, 2008
olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)
Lot No.347
Wanilia, 2009
akryl, płótno, 60 x 73 cm;
sygn. p. d.: TK (monogram wiązany) MMIX;
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.349
Wierzby polskie (No2), 2008
akryl, płótno, 81 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: ZDZISŁAW OTELLO/HORODECKI 2008
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Władysław RZĄB (1910 -1992)
Lot No.351
Akt z grzebieniem
olej, płótno, 62,5 x 47 cm
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904 - 1970)
Lot No.353
Martwa natura, 1968
olej, tektura, 29,5 x 43,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 1968 PODSADECKI
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Teofil OCIEPKA (1891 - 1978)
Lot No.355
Leśne zgromadzenie, 1967
olej, tektura, 40 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: T. Ociepka / 67 r.
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Wacław KONDEK (1917 - 1976)
Lot No.357
Martwa natura
olej, płótno, 85 x 71 cm;
sygn. p. d.: W. K.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Judyta SOBEL (ur. 1924)
Lot No.359
Most, 1962
olej, płótno, 72,5 x 88 cm;
sygn. p.d.: J. Sobel 62
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Władysław TROJAN (ur. 1932)
Lot No.401
Twarz
drewno, wys. 41,5 cm;
sygn. na odwrocie: W.TROJAN
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Barbara FALENDER (ur. 1947)
Lot No.403
Poduszka erotyczna
biskwit, ok. 11 x 16 x 14 cm;
sygn. FALENDER
Cena wywoławcza.
3 000 zł