Jerzy KARSZNIEWICZ (1878-1945)
Lot No.128
W Tatrach
olej, płótno; 66 x 81 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Karszniewicz
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Tadeusz SPRUSIAK (1907-1985)
Lot No.133
Biały Dunajec
olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: Tad. SPRUSIAK
sygn. p. d.: Tad. SPRUSIAK
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Irena WEISS-ANERI (1888-1891)
Lot No.138
Widok z okna - Kalwaria, ok. 1960
olej, tektura; 47 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: aneri
sygn. l. d.: aneri
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.140
Róże i jabłko
olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: A. Karpiński;
sygn. p. d.: A. Karpiński;
Cena wywoławcza.
19 000 zł
14 000 zł
Zofia ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA (1886-1971)
Lot No.142
Martwa natura we wnętrzu
olej, sklejka; 28,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Adam SETKOWICZ (1876 - 1945)
Lot No.145
Wyjazd na polowanie
olej, płótno, 36,5 x 70 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.146
Głowa konia - kasztan, 1948
olej, tektura; 36,5 x 31 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1948;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 800 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.147
Głowa konia - siwek, 1948
olej, tektura; 37,8 x 30 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
Cena wywoławcza.
4 000 zł
6 500 zł
Stanisław BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ (1869-1927)
Lot No.149
Targ na Kresach, 1900
olej, płótno; 75,5 x 126 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. B. SIESTREŃCEWICZ./ 1900.
Cena wywoławcza.
150 000 zł
125 000 zł
Grzegorz MENDOLY (1898-1966)
Lot No.151
Rybacka chata
olej, tektura; 18 x 23,5 cm;
sygn. p. g.: G. Mendoly
sygn. p. g.: G. Mendoly
Cena wywoławcza.
2 000 zł
A. ROSSI (XIX w.)
Lot No.155
Portret młodej damy - miniatura
gwasz, kość; 17 x 13 cm;
sygn. z prawej strony: A. Rossi.
Cena wywoławcza.
4 200 zł
4 000 zł
Adolf PICHLER (1835-1905)
Lot No.157
Portret dziecka, 1873
olej, płótno; 52 x 39,5 cm (wymiar owalu);
sygn. monogramem z lewej strony: AP
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)
Lot No.158
Szach!, mat!, 1902
olej, płótno; 91 x 122 cm;
sygn. u dołu: J. C. Moniuszko A. D. 1902.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
7 000 zł
Prymus MILEWSKI (1822-1890)
Lot No.159
Przed balem - portret panny Bukowskiej
olej, płótno dublowane; 81 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: P. Milewski
sygn. p. d.: P. Milewski
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX/XX w.
Lot No.161
Bad Karlsbrunn (Karlova Studánka)
olej, płótno;
37,5 x 47,5 cm;
37,5 x 47,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
1 900 zł
Jan Jacob SPOHLER (1811-1866)
Lot No.163
Pejzaż zimowy, ok. 1860
olej, deska; 18 x 24 cm;
sygn. l. d.: J.J. Spohler
sygn. l. d.: J.J. Spohler
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Lot No.
201
Putto - wspornik
drewno lipowe, polichromowane, złocone, wys. 78 cm;
Małopolska?, 2 poł. XVII w.
Małopolska?, 2 poł. XVII w.
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Lot No.
203
Matka Boska z Dzieciątkiem
drewno lipowe, pierwotnie polichromowane,
wys. 165 cm. Wrocław (?), ok. 1470-80.
Cena wywoławcza.
80 000 zł
80 000 zł
M. FAEHNRICH (XIX/XX w.)
Lot No.205
Skrzypek - trubadur
brąz patynowany, kamienna podstawa,
wys. całkowita: 46 cm; sygn.: M. Faehnrich / fec. 09
Niemcy?, 1909
Niemcy?, 1909
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Jacques ( Jacobo) BOUSSEAU (1681-1740)-według
Lot No.207
Odyseusz napinający łuk, powtórzenie z końca XIX w.
brąz patynowany, wys. 36 cm,
sygn. na podstawie: J. Bousseau
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Antoni POPIEL (1865-1910)
Lot No.209
Adam Mickiewicz
brąz polerowany, podstawa biały marmur,
wys. całkowita 20 cm;
sygn. na podstawie rzeźby: A. Popiel
wys. całkowita 20 cm;
Cena wywoławcza.
1 600 zł