Lot No.: 149

Stanisław BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ (1869-1927)

Lot No.: 149

Targ na Kresach, 1900

olej, płótno; 75,5 x 126 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. B. SIESTREŃCEWICZ./ 1900.
Cena oferowana 125 000 zł