AUCTION HOUSE
Warsaw • Cracow
A
UCTIONS
Upcoming
Calendar
Archive
DUTCH AUCTION
O
FFER
Klasycy
Sztuka Dawna - Private Sale
Sprzedaż poaukcyjna - sztuka dawna - rzemiosło artystyczne
Sprzedaż poaukcyjna - sztuka współczesna
1. Aukcja „Kobieta w Sztuce”
Oferta poaukcyjna - sztuka dawna - malarstwo, rysunek, grafika i rzeźba
H
OW TO SELL
H
OW TO BUY
At traditional auction
At dutch auction
A
UCTION RESULTS
A
BOUT
C
ONTACT
F
AIRS
D
UTCH AUCTION
W
ATCHED
P
RIVACY POLICY
Strona główna
219 Aukcja Dzieł Sztuki i Antyków
Akt.
Lot No.: 127
3
4
10
11
21
5
8
17
6
9
7
2
18
19
14
12
20
1
13
15
16
127
144
161
153
133
154
165
141
137
130
104
146
147
123
113
115
132
126
124
112
135
139
150
142
136
109
152
156
114
111
117
164
121
129
119
134
120
163
103
131
157
155
116
159
108
140
151
118
162
158
149
148
160
102
107
143
128
101
138
122
145
105
125
110
106
209
206
215
218
210
213
204
216
202
203
217
207
201
208
212
205
214
211
311
304
303
309
312
307
310
301
308
302
306
305
402
417
430
429
425
423
427
419
408
404
426
405
414
420
413
421
415
412
422
406
416
409
407
411
424
403
401
428
410
607
602
609
613
629
627
610
601
617
614
604
611
619
615
626
618
603
628
606
624
608
605
623
620
612
630
616
622
621
625
703
707
704
732
728
730
724
718
735
725
734
717
710
715
713
708
719
722
711
702
709
727
721
712
705
726
731
720
706
729
716
723
701
714
733
814
825
856
828
830
827
826
847
824
837
808
809
829
852
851
850
848
836
801
811
805
818
817
854
849
823
807
806
813
803
810
812
802
804
821
832
833
820
840
841
853
839
819
822
835
834
838
857
845
843
842
846
844
816
815
831
855
913
919
907
901
922
920
916
923
906
910
909
903
921
905
917
912
918
911
902
904
915
908
914
Kasper POCHWALSKI (1899-1971)
Lot No.: 127
Akt
olej, płótno, 90,5 x 58, cm;
sygn. p. g.: KASPER* POCHWALSKI
olej, płótno, 90,5 x 58, cm;
- Name:
- Surname:
- Phone:
- Email:
Question (optional) :