Lot No.: 6
Kobieta w sztuce
Warszawa, Wydawnictwo
Michała Arcta [1910].
Warszawa, Wydawnictwo Michała Arcta [1910].
38 x 28 cm. Oprawa współczesny półskórek w granacie, grzbiet tłoczony i bogato złocony, 53 kolorowe tablice z opisami w językach polskim i francuskim. Stan: drobne zaplamienia, poza tym bardzo dobry.
Doborowy wybór najlepszych europejskich obrazów przedstawiających piękno aktów kobiecych.
1 900 zł