Eugenio CARMI (ur. 1920)
Lot No.319
Kompozycja, 1988
technika własna, papier; 62 x 47 cm (wymiar kompozycji);
sygn. u dołu ołówkiem: 141/350 Carmi 88
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.321
Zestaw 2 prac we wspólnej oprawie:
1. Seigfried
2. Der Rosenkavalier
2. Der Rosenkavalier
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.323
Autoportret, 1941
węgiel, papier; 20,9 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1941/ STEFAN Ż.
Cena wywoławcza.
3 400 zł
2 800 zł
Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)
Lot No.324
Podwórze
ołówek, papier; 20,5 x 27,5 cm w (świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: JModzelewski
Cena wywoławcza.
650 zł
500 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.325
Autoportret w pracowni, 1931
ołówek, papier; 33,5 x 18 cm;
sygn. i dat. l. d.: ŻECHOWSKI 3.1.1931
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Mirosław BAŁKA (ur. 1958)
Lot No.327
Bez tytułu - Kompozycja podwójna, 1994
technika własna, papier; 39 x 58 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie napis autorski
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)
Lot No.401
Krocząca postać,1999
technika własna, akwarela, papier; 29 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. g.: Beksiński’ 99
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Lot No.403
Głowy, 1993
pastel, papier; 41,5 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stasys 93
sygn. p. d.: Stasys 93
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Teresa RUDOWICZ (1928-1994)
Lot No.405
Portret kobiety
akwarela, kredka, papier naklejony na tekturę; 21,2 x 16,5 cm;
sygn. p. d.: TRudowicz
sygn. p. d.: TRudowicz
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)
Lot No.407
Mamuśka S., 1997
akwarela, papier;
59,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
10 000 zł
11 000 zł
Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)
Lot No.408
Małpa - Projekt do „Przygody Sindbada Żeglarza”?
ołówek, tusz, piórko, tempera,
karton; 23 x 16,3 cm.
karton; 23 x 16,3 cm.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.410
Zezowaty wąsacz - Projekt kostiumu do przedstawienia
ołówek, piórko, tusz, tempera,
karton; 23,8 x 16,5 cm
karton; 23,8 x 16,5 cm
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.412
Błazen - Projekt kostiumu do przedstawienia
ołówek, piórko, tusz, tempera, karton; 22,8 x 16,3 cm;
napis p. g.: błazen (ołówkiem).
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.414
Rudy dowódca - Projekt kostiumu do przedstawienia
karton; 23 x 16,2 cm
karton; 23 x 16,2 cm
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Piotr CZAJKOWSKI (ur. 1973)
Lot No.416
Metro, 2012
olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: CZAJ / KOW / SKI / 2012
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Alexei NOVIKOV (ur. 1931)
Lot No.423
Wiosna, 1989
olej, płótno; 51 x 65 cm;
sygn. i dat. monogramem wiązanym p. d.: AN89 r.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Kazimierz WILK (ur. 1957)
Lot No.426
Martwa natura z jabłkami, dzbanem i wachlarzem
olej, płótno; 61 x 73 cm;
sygn. p. d.: K.WILK
sygn. p. d.: K.WILK
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Józef PANFIL (ur.1958)
Lot No.428
Martwa natura z chlebem i porami
olej, płótno; 40 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PANFIL
sygn. p. d.: PANFIL
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Bartłomiej KOWNACKI (ur. 1979)
Lot No.430
Odpalanie, 2014
olej, płótno; 76 x 76,5 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Bartłomiej/ Kownacki 2014 r./ „Odpalanie”
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Mariusz MIERZEJEWSKI (ur. 1981)
Lot No.432
Andy, 2012
akryl, płótno; 90 x 90 cm.
Napis na odwrocie: „Andy”/ 100/ 10/ MARIUSZ MIERZEJEWSKI/ 2012 r.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Krzysztof DUDZIŃSKI - KaDee (ur. 1953)
Lot No.434
Akt na krześle, 2014
olej, płótno; 116 x 89 cm;
sygn. p. d.: KaDee
sygn. p. d.: KaDee
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Lech POLCYN (ur. 1964)
Lot No.436
W drzwiach łazienki II, 1999
olej, sklejka, 60 x 30 cm; sygn. u dołu: L. Polcyn 1999;
opisany p. d.: W drzwiach łazienki II
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Bronisław CHROMY (ur. 1925)
Lot No.502
Para ibisów
brąz patynowany, drewno złocone; wymiar ok.: 6,5 x 11,5 x 5 cm
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 700 zł