Georg MAJEWICZ (1897-1965)
Lot No.121
Morze
olej, płótno; 71 x 101 cm;
sygn. p. d.: G. Majewicz
sygn. p. d.: G. Majewicz
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Rudolf PRIEBE (1889 - przed 1956)
Lot No.123
Łodzie rybackie
olej, sklejka; 44,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: Priebe
sygn. p. d.: Priebe
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.125
Most Westchnień - Ponte dei Sospiri
olej, tektura; 50 x 35 cm;
Na odwrocie napis autorski: S. KAMOCKI
Cena wywoławcza.
14 000 zł
10 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.126
Harenda - Zakopane
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: StKamocki
sygn. l. d.: StKamocki
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)
Lot No.128
Jesienny pejzaż
olej, sklejka; 12,2 x 21 cm;
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI
Cena wywoławcza.
60 000 zł
77 000 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Lot No.129
Ogród, ok. 1930
olej, tektura; 33 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Lot No.130
Dworek
olej, tektura; 17,5 x 25 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
Cena wywoławcza.
3 500 zł
3 700 zł
Ignacy BIENIEK (1925-1993)
Lot No.131
Letni dzień
olej, płótno; 45 x 60 cm;
sygn. p. d.: Ign. Bieniek
sygn. p. d.: Ign. Bieniek
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.133
Pejzaż, ok. 1918
olej, płótno; 64,5 x 48 cm;
sygn. p. d.: WW
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)
Lot No.134
Scena z cyrku
olej, papier naklejony na płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
Cena wywoławcza.
19 000 zł
17 000 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)
Lot No.135
Pejzaż z zakolem rzeki
olej, płótno; 45,5 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: W. Terlikowski
sygn. p. d.: W. Terlikowski
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Tadeusz CYBULSKI (1878-1954)
Lot No.137
Kwiaty
olej, tektura; 76 x 57,5 cm;
Na odwrocie napis: Cybulski „ Kwiaty”
/ Wystawa Sztuk Pięknych / Kraków 1932
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)
Lot No.139
Portret kobiety z kwiatami
olej, płótno; 62 x 53 cm;
sygn. l. d.: MJabłoński
sygn. l. d.: MJabłoński
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)
Lot No.140
Kwiaty w wazonie, 1973
olej, tektura; 34,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
Cena wywoławcza.
3 600 zł
3 600 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.142
Portret starszej pani, 1963
olej, płyta; 48 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil / Hofman / 1963
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Wawrzyniec CHOREMBALSKI (1888-1965)
Lot No.144
Marzenie, 1928
olej, tektura; 22 x 35,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Chorembalski / 1928 r.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Albin AMELIN (1902-1975)
Lot No.146
Pod parasolami
olej, płyta; 33 x 44 cm;
sygn. p. d.: Amelin
sygn. p. d.: Amelin
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Ludwik MISKY (1884-1938)
Lot No.148
Konie
olej, płótno naklejone na tekturę; 25,3 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: LMISKY
sygn. p. d.: LMISKY
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Lot No.150
Pod Stoczkiem
olej, płótno, 85 x 146 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1934
Cena wywoławcza.
55 000 zł
45 000 zł
Kasper ŻELECHOWSKI (1863-1942)
Lot No.151
Na łące
olej, płótno; 61 x 44,5 cm;
sygn. l. d.: K. Żelech
sygn. l. d.: K. Żelech
Cena wywoławcza.
8 000 zł
8 000 zł
Emil LINDEMAN (1864 - ok. 1945)
Lot No.155
Róże
olej, płótno; 52 x 72 cm;
sygn. p. d.: Emil Lindeman
sygn. p. d.: Emil Lindeman
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Kees VAN DER LAAN (1903-1983)
Lot No.157
Martwa natura z kwiatami i jabłkiem
olej, płótno; 65,5 x 56 cm;
sygn. p. d.: d. van Kees
sygn. p. d.: d. van Kees
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Stanisław PODGÓRSKI (1882-1964)
Lot No.159
Pejzaż
olej, tektura; 37 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Podgórski
sygn. p. d.: S. Podgórski
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Iwan TRUSZ (1869-1940)
Lot No.161
Pejzaż, ok. 1905
olej, tektura; 5,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: I Trusz
sygn. l. d.: I Trusz
Cena wywoławcza.
2 600 zł
2 500 zł
Witold WOJTKIEWICZ (1879-1909)
Lot No.162
Stodoły [Opuszczona zagroda. Opuszczony dwór], 1903
olej, płótno; 17,5 x 23 cm;
sygn. l. d.: W. Wojtkiewicz
sygn. l. d.: W. Wojtkiewicz
Cena wywoławcza.
30 000 zł
42 000 zł
Iwan TRUSZ (1869-1940)
Lot No.163
Pejzaż z zakolem Dniepru
olej, tektura; 19 x 22,5 cm;
sygn. p. d.: Iw. Trusz
sygn. p. d.: Iw. Trusz
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)
Lot No.166
Szach!, mat!, 1902
olej, płótno; 91 x 122 cm;
sygn. u dołu: J. C. Moniuszko A. D. 1902.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Lot No.167
Para w parku - Telimena i Tadeusz
olej, płótno; 39,5 x 32 cm;
sygn. p. d.: I. Moniuszko
sygn. p. d.: I. Moniuszko
Cena wywoławcza.
4 000 zł
4 000 zł