Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)
Lot No.: 407
Mamuśka S., 1997
akwarela, papier;
59,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
akwarela, papier;
ozn. opisany i sygn. u dołu: stemple: DUDA, GRACZ; napis autorski Mamuśka S AE 745/97 (akwarela 75 x 55) sygn. p. d.: AEJerzy Duda-GraczAE
11 000 zł