Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)
Lot No.: 128
Jesienny pejzaż
olej, sklejka; 12,2 x 21 cm;
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI
olej, sklejka; 12,2 x 21 cm;
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI
Na odwrocie napis cyrylicą: chud. Stanisławskij pejzaż oraz nalepka z wystawy "Obraz świata, który przemija. Inspiracje sztuką Japonii w malarstwie Jana Stanisławskiego i jego uczniów", Kraków, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, maj - wrzesień 2007.
Lit.: Wystawa i Aukcja dzieł Jana Stanisławskiego, [Aukcja Vickrey'a], Warszawa, Dom Aukcyjny Rempex, 1999, poz. kat. 9
77 000 zł