Stanisław KACZOR-BATOWSKI (1866-1946)
Lot No.124
Karmienie kur i gęsi, 1922
olej, tektura; 30 x 23 cm;
sygn. p. d.: Batowski 1922
sygn. p. d.: Batowski 1922
Cena wywoławcza.
5 000 zł
12 000 zł
Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)
Lot No.125
Chaty
olej, tektura, 15,5 x 21,65 cm;
sygn. l.d.: JAN STANISŁAWSKI
sygn. l.d.: JAN STANISŁAWSKI
Cena wywoławcza.
40 000 zł
53 000 zł
Max WISLICENUS (1861-1957)
Lot No.130
Schloss Zschepplin, 1931
olej, tektura; 37,5 x 31 cm;
sygn. i dat. p. d.: 19 MW 31
sygn. i dat. p. d.: 19 MW 31
Cena wywoławcza.
5 000 zł
M. KIRSHENBLATT, XX w.
Lot No.131
Motyw wiejski, ok. 1927
olej, tektura; 17 x 26,5 cm;
sygn. p. d.: M KIRSHENBLATT
sygn. p. d.: M KIRSHENBLATT
Cena wywoławcza.
3 500 zł
2 900 zł
Arnold GRABONE (1896-1982)
Lot No.133
Pejzaż z Tauern
olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. l. d.: Arnold Grabone
sygn. l. d.: Arnold Grabone
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)
Lot No.134
Chaty górskie zimą
olej, tektura; 34,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: HENRYK UZIEMBŁO
sygn. p. d.: HENRYK UZIEMBŁO
Cena wywoławcza.
3 500 zł
4 400 zł
Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)
Lot No.138
Portret kobiety (Portret Pani z szalem)
olej, tektura; 80 x 61 cm;
sygn. i dat. p. g.: Paris 191[3 lub 4]/ Olga Boznańska
Cena wywoławcza.
300 000 zł
250 000 zł
Aleksander SARNOWICZ (1878-1938)
Lot No.140
Żubry w puszczy, 1935
olej, tektura, 67 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Sarnowicz/ 1935
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)
Lot No.144
Studium głowy żołnierza, 1915
olej, tektura, 50 x 44,5 cm;
sygn. l. g.: F.Pautsch: 1915
sygn. l. g.: F.Pautsch: 1915
Cena wywoławcza.
8 800 zł
Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)
Lot No.148
Zaporożec - studium, ok. 1873
olej, płótno, 63 x 54 cm;
sygn. u dołu: J CHELMOŃSKI
sygn. u dołu: J CHELMOŃSKI
Cena wywoławcza.
150 000 zł
120 000 zł
Stanisław ZAWADZKI (1878-1960)
Lot No.150
W salonie, 1940
olej, tektura; 28,5 x 39 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Zawadzki 1940 r.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.154
Stanisław i Eliza Zamoyscy - szkic obrazu
olej na podrysowaniu ołówkiem, płótno; 50 x 35,5 cm;
na odwrocie napis wtórny:
Stanisław i Eliza Zamoyscy / Florencja 1836 r.
na odwrocie napis wtórny:
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.156
Pomona
- kopia z nieokreślonego pierwowzoru;
olej, płótno dublowane; 88 x 76 cm;
Cena wywoławcza.
5 200 zł
Malarz nieokreślony włoski, neapolitański?
Lot No.157
Głowa starego mężczyzny, ok. 1690 - ok. 1730
olej, płótno dublowane; 58,5 x 48,5 cm
Cena wywoławcza.
15 000 zł
10 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.158
Zaślubiny Tobiasza
olej, płótno dublowane, 50 x 55 cm
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.160
Salome z głową św. Jana Chrzciciela
Peter Paul RUBENS (1577-1640) - według
olej, płótno dublowane; 130,5 x 110,5 cm
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Artysta nieokreślony, polski, XX w.
Lot No.201
Nie słucham
terakota; wys. 33 cm;
Polska ?, pocz. lat 60. XX w.
Polska ?, pocz. lat 60. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
205
Przyczajona lwica
figura - alabaster, srebro pr. 800;
wysokość 12 cm, długość 41 cm.
Europa Zachodnia, ok. 1920
Europa Zachodnia, ok. 1920
Cena wywoławcza.
6 400 zł