Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.167
Pomona - kopia z nieokreślonego pierwowzoru
olej, płótno dublowane; 88 x 76 cm
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Carl HENCKEL (XIX/XX w.)
Lot No.201
Ranny bizon
brąz patynowany, 28 x 48 x 23 cm;
sygn. na podstawie CARL HENCKEL, na spodzie nr: 26064
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Auguste MOREAU (1834-1917)
Lot No.203
Dziewczyna z książką - alegoria poezji
brąz, wys. 70 cm; sygn. z boku: Aug. Moreau;
Francja, 1 poł. XX w.
Francja, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Lot No.
205
Krucyfiks
srebro, heban, kość słoniowa; 46 x 25 cm;
pocz. XIX w.
pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Walter TUCKERMANN (1895-1981)
Lot No.209
Popiersie starszej kobiety, 1914
drewno; wys. 32,5 cm;
sygn. na plecach rzeźby: W. Tuckermann/1914
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
211
Relikwiarz hermowy
drewno lipowe polichromowane i złocone,
wys. 28 cm. Polska (?), koniec XV - pocz. XVI w. (?)
Cena wywoławcza.
8 000 zł
15 000 zł
Lot No.
213
Aniołek
drewno lipowe, polichromowane, powtórnie
złocone skrzydełka; wys. ok. 44 cm
Cena wywoławcza.
5 600 zł
Alfons HERR (XX w.)
Lot No.214
Para lichtarzy w formie putt barokowych
drewno lipowe, polichromowane,
wys. 37,5 cm (z bolcem), XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
3 200 zł
Lot No.
215
Para aniołów
drewno lipowe, polichromowane i fragmentarycznie złocone
(polichromia wtórna), wys. ok. 160-165 cm.
Śląsk (Małopolska ?), ok. 1700-30.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Konrad K. POLLESCH (ur. 1940)
Lot No.302
Akt kobiety, ok. 1987
fotografia, odbitka w technice gumy chromianowej,
papier, 43 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Iwona CUR (ur. 1978)
Lot No.303
Spiritus movens, 2001
linoryt, papier;
138 x 137,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 000 zł
3 000 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.304
Strach
ołówek, papier; 40 x 30,5 cm;
sygn. l. g.: S Żechowski/ 1.XII/ strach
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.306
Pokusa
węgiel, pastel, papier; 35,5 x 21cm
sygn. p. d.: SŻ
sygn. p. d.: SŻ
Cena wywoławcza.
6 500 zł
6 200 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Lot No.308
Na dywanie
długopis, papier;
21 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.310
Postać na schodach, 1956
tusz, papier milimetrowy;
53 x 40 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)
Lot No.402
Bez tytułu
gwasz, papier; 40 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: E. Markowski (długopisem)
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)
Lot No.404
Trzy pola
gwasz, papier; 29 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Marek GRECHUTA (1945-2006)
Lot No.406
Brama
pastel, papier czarny;
23,2 x 32 cm;
23,2 x 32 cm;
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.407
In flagranti, 1973
pastel, karton; 28,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat.: p. d.: SZ 73
sygn. i dat.: p. d.: SZ 73
Cena wywoławcza.
15 000 zł
14 000 zł
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Lot No.408
Plaża, 1967
olej, płótno; 77 x 63 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe
sygn. l. d.: J. Kraupe
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)
Lot No.411
Oczekiwanie, 1967
olej, płótno; 150 x 89,5 cm
sygn. i dat. l. d.: J. Tchórzewski 67
Cena wywoławcza.
120 000 zł
Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Lot No.413
Zima - z cyklu: Cztery pory roku, 1993
olej, płótno; 81 x 101 cm
sygn. p. d.: Dominik
sygn. p. d.: Dominik
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Leon MICHALSKI (1911-1989)
Lot No.415
Wejście do parku, 1984
olej, płótno; 101 x 80 cm;
sygn. l. d.: L.Michalski
sygn. l. d.: L.Michalski
Cena wywoławcza.
5 600 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.416
Martwa natura z kawonami, 1997
olej, płótno; 59 x 67,5 cm;
sygn. l. d.: Szancenbach
sygn. l. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
11 000 zł
11 000 zł
Anna KARPOWICZ-WESTNER (ur. 1951)
Lot No.417
Zima w Szczebrzeszynie, 2002
dyptyk, olej, płotno, 115 x 115 (każda część);
sygn. l.d.: A. W-Karpowicz 02;
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Jan CYBIS (1897-1972)
Lot No.419
Ogrodzenie klasztoru - Wieś Święta Katarzyna, 1952
olej, płótno;
46 x 61 cm;
46 x 61 cm;
Cena wywoławcza.
22 000 zł
18 000 zł
Sławomir KARPOWICZ (ur. 1952)
Lot No.421
Lekcja anatomii IV, 1998
olej, płótno; 85 x 130,5 cm;
sygn. p.d.: S.K.98.
sygn. p.d.: S.K.98.
Cena wywoławcza.
8 000 zł