Lot No.
827
Ikona - Matka Boska Włodzimierska
tempera, deska, 32 x 27 cm.
Rosja?, pocz. XIX w.
Rosja?, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Lot No.
829
Ikona w kiocie - Wniebowstąpienie
tempera, deska, srebrna koszulka pr. 84,
całość 19,5 x 17 x 6 cm.
Rosja, 1871 r.
całość 19,5 x 17 x 6 cm.
Rosja, 1871 r.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
DROUOT, XX w.
Lot No.831
Owczarki alzackie - rzeźba gabinetowa art deco
marmur, metal, dł.: 56,5 cm, wys. 36 cm;
Europa Zachodnia, lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lot No.
833
Figura męskiego bóstwa buddyjskiego - Śiwa?
drewno złocone; wys. 21 x 28 x 9 cm;
Indie?, Nepal?, koniec XIX - pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lot No.
835
Lampa porcelanowa (naftowa) Imari, w oprawie z brązu , z kloszem szklanym
Porcelana: Chiny?, XIX w.; montaż z brązu: Francja,
Paryż (palnik firmy B. E. C. Victorieux), XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Lot No.
837
Szabla austriacka, kawaleryjska
stal, drewno, jaszczur; dł. całk. 78 cm;
Austro-Węgry, Wiedeń, Hugo Anger; k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
839
Zegar kominkowy, portykowy, empirowy
brąz złocony; wys. 68 cm;
Francja, 1 ćw. XIX w.
Francja, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Lot No.
841
Kilim
osnowa lniana, wełna; 196,5 x 286 cm;
Polska, lata 20-30. XX w.
Polska, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
843
Kilim
osnowa lniana, wełna; 276 x 197 cm;
Polska, ok. poł. XX w.
Polska, ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
845
Kobierzec hamadan
osnowa, wątek - bawełna; runo - wełna wiązana
symetrycznie; 207 x 132 cm;
Persja pn. - zach., k. XIX w.
symetrycznie; 207 x 132 cm;
Persja pn. - zach., k. XIX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
847
Wilki do kominka
brąz (ze śladami złocenia); żelazo; wys. 35 cm, dł. 91 cm;
po rozsunięciu 121 cm; głęb. ca 15,5 cm.
Europa Zachodnia, Francja?; k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
1 700 zł
Lot No.
849
Chińska skrzynka drewniana
drewno, zamknięcie i zawiasy mosiężne;
21 x 37 x 22 cm;
Daleki Wschód, I poł. XX w.
21 x 37 x 22 cm;
Daleki Wschód, I poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
850
Kinkiety art deco - 4 sztuki
mosiądz polerowany, szkło dwuwarstwowe
przezroczyste i kremowe;
Europa Środkowa, 2 tercja XX w.
przezroczyste i kremowe;
Cena wywoławcza.
1 900 zł
2 000 zł
Lot No.
851
Żyrandol sześcioświecowy
mosiądz, szkło prasowane i szlifowane;
wys. ok 80 cm, szer. ramion 58 cm;
Włochy, Murano?, XX w.
Włochy, Murano?, XX w.
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Lot No.
902
Kwietnik art deco
orzech, róża, sosna, sklejka,
117 x 102,5 x 34,5 cm.
Polska, przełom lat 20. i 30. XX w.
117 x 102,5 x 34,5 cm.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 600 zł
Lot No.
904
Bufet art deco
sosna, sklejka, orzech, mahoń, palisander, jawor,
brzoza, czeczota tujowa, stal niklowana, szkło;
253 x 143,2 x 62 cm; Polska, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Lot No.
906
Kredens secesyjny
mahoń, jawor, orzech; 179 x 79,8 x 43 cm.
Polska Południowa (Galicja), pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Lot No.
908
Stół art deco
palisander, róża; 79,5 x 120 cm;
wkład dwuczęściowy: 61 x 120 cm.
Cena wywoławcza.
7 600 zł
7 000 zł
Lot No.
910
Szafka barokowa
dębina, sosna; 153,3 x 169 x 56,5 cm.
Europa Środkowa, Niemcy (?), XVIII w.
- po naprawie w XX w.
- po naprawie w XX w.
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Lot No.
912
Szafa sieniowa w stylu barokowym
sosna, dębina, orzech, stal; 237 x 210 x 80;
Niemcy północno-zachodnie (Dolna Saksonia),
pocz. XIX w.
pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
40 000 zł
30 000 zł
Lot No.
914
Stolik klasycystyczny
mahoń, jawor, kość, sosna; 77,8 x 66 x 44,5 cm.
Polska, 1 poł. XX w.
Polska, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
916
Kanapa biedermeier
sosna, mahoń, jawor; 94,3 x 224,5 x 77,5 cm.
Niemcy Północne (?), ok. 1835
Niemcy Północne (?), ok. 1835
Cena wywoławcza.
5 000 zł
4 800 zł