Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)
Lot No.119
Park
olej, płótno; 47 x 65,5 cm
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Zygmunt MENKES (1896-1986)
Lot No.121
Kwiaty na stoliku
olej, płótno, 116 x 73 cm; sygn. p. d.: Menkes
obraz reprodukowany w: "Sztuki Piękne",
Cena wywoławcza.
95 000 zł
Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)
Lot No.123
Pejzaż z torami kolejowymi, przed 1939
olej, płótno; 61,5 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Borysowski
sygn. p. d.: Borysowski
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Henryk EPSTEIN (1890-1944)
Lot No.125
Pejzaż z południa, 1921
olej, płótno, 50 x 61 cm;
sygn. l. d.: H.Epstein / 1921
sygn. l. d.: H.Epstein / 1921
Cena wywoławcza.
80 000 zł
60 000 zł
Janina SÜSSLE-MUSZKIETOWA (1903-1956)
Lot No.127
Obraz dwustronny:
Powrót z pola, ok. 1950
Portret kobiety w czerwonej sukni, przed 1948
olej, płótno; 90 x 71,5 cm;
olej, płótno; 90 x 71,5 cm;
Cena wywoławcza.
3 800 zł
3 000 zł
Henryk LANGERMAN (1896-1944)
Lot No.129
Karnawał
olej, płótno; 65 x 55 cm;
sygn. p. d.: H. Langerman
sygn. p. d.: H. Langerman
Cena wywoławcza.
39 000 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Lot No.131
Pejzaż zimowy z drogą
olej, płótno; 64 x 95,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)
Lot No.133
Po polowaniu na dzika ok. 1970
olej, płótno; 51 x 71 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Adam SETKOWICZ (1876-1945)
Lot No.135
Pastuszkowie na łące
olej, płótno dublowane; 17 x 23,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Adam SETKOWICZ (1876-1945)
Lot No.137
Sanie w lesie
olej, płótno; 45,5 x 95,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.139
Modlitwa Beduina
olej, tektura; 34,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
Cena wywoławcza.
5 500 zł
5 500 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.141
Kąpiący się, 1932
olej, tektura, 49,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman 1932
Cena wywoławcza.
18 500 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.143
Boża myśl, 1930
olej, tektura; 39,8 x 50 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil / Hofman / 1930
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Ludomir SLEŃDZIŃSKI (1889-1980)
Lot No.145
Portret rodzinny, 1965
olej, płótno; 100 x 90 cm;
sygn. i dat. l. d. wzdłuż krawędzi: LUDOMIR SLEŃDZIŃSKI 1965 ROK
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.147
Portret pana Potockiego z rodziną, 1934
olej, płótno, 141 x 154,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman / 1934
Cena wywoławcza.
58 000 zł
40 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.148
Wiosna - ogród przed dworem
olej, tektura; 49,5 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: StKamocki
sygn. p. d.: StKamocki
Cena wywoławcza.
16 000 zł
12 000 zł
Tadeusz CYBULSKI (1878-1954)
Lot No.149
Pejzaż
olej, tektura; 48,5 x 62 cm;
sygn. p. d.: T. Cybulski 923;
sygn. p. d.: T. Cybulski 923;
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Lot No.150
Pejzaż z Kalwarii z kwitnącą różą, 1905
olej, tektura; 24,5 x 35 cm;
sygn. l. d.: WW
sygn. l. d.: WW
Cena wywoławcza.
12 000 zł
9 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Lot No.151
Portret mężczyzny
olej, płótno naklejone na tekturę; 34,5 x 28 cm;
sygn. p. g.: Jacek Malczewski
sygn. p. g.: Jacek Malczewski
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Anton Heinrich DIEFFENBACH (1831-1914)
Lot No.152
Dziewczynka z kozą
olej, płótno; 49 x 40 cm;
sygn. p. d.: H. A. Dieffenbach
Cena wywoławcza.
7 000 zł
7 000 zł
A. R. ROEHM, XX w.
Lot No.153
Dziewczynka z kwiatami
olej, płótno; 52,5 x 43 cm;
sygn. z prawej: R. RoANhm; p. g.: sygnatura powtórzona (częściowo zachodząca na listwę krosna)
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Irena WEISS - ANERI (1888-1981)
Lot No.155
Wisła pod Wawelem, ok. 1937
olej, płótno; 50,5 x 66 cm;
sygn. p. d.: Aneri
sygn. p. d.: Aneri
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Lot No.157
Na plaży
olej, płótno, 44,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (monogram wiązany)
Cena wywoławcza.
21 000 zł
Józef RAPACKI (1871-1929)
Lot No.158
Autoportret z profilu, ok. 1900
olej, płótno naklejone na tekturę;
46 x 37,5 cm
46 x 37,5 cm
Cena wywoławcza.
10 000 zł
10 000 zł
Julian PANKIEWICZ [PAŃKEWYCZ] (1863-1933)
Lot No.159
Wspomnienie z Toskanii
olej, płótno; 70 x 54 cm;
sygn. l. d.: Pankiewicz
sygn. l. d.: Pankiewicz
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Malarz nieokreślony flamandzki, XVII/XVIII w.
Lot No.161
Głowa mężczyzny
olej, płótno dublowane; 42 x 31 cm
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Malarz nieokreślony - Rembrandtysta, XVIII/XI
Lot No.163
Mężczyzna w zawoju na głowie
olej, płótno; 23,5 x 18,5 cm
Cena wywoławcza.
6 000 zł