Lot No.: 820
Moździerz kuchenny z tłuczkiem
mosiądz; wys. 15 cm;
na spodzie sygn.: A. OSTROWSKI / W KALISZU.
Polska, 2 poł. XIX w.
Polska, 2 poł. XIX w.