Julian FAŁAT (1853-1929)
Lot No.125
Portret męski, 1897
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
63 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
18 000 zł
18 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.128
Żółte róże w wazonie
olej, tektura;
48,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
19 000 zł
20 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.129
Nasturcje, po 1945
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: a.Karpiński.
sygn. l. d.: a.Karpiński.
Cena wywoławcza.
16 000 zł
15 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.130
Anemony
olej, tektura; 32,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. śr. d.: a.karpiński
sygn. śr. d.: a.karpiński
Cena wywoławcza.
10 000 zł
11 000 zł
Janina NOWOTNOWA (1883-1963)
Lot No.131
Martwa natura z białymi cyklamenami
olej, tektura; 50 x 66 cm;
sygn. p. d.: JANINA NOWOTNOWA
sygn. p. d.: JANINA NOWOTNOWA
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.134
Pastwisko - Pod jesień, ok. 1920
olej, tektura; 48 x 69,5 cm;
sygn. l. d.: StKamocki
sygn. l. d.: StKamocki
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Józef KRZYŻAŃSKI (1898-1987)
Lot No.138
Pani K. - Portret Katarzyny Kauzal, 1922
olej, płótno; 55,5 x 48 cm;
sygn. p. g.: J. Krzyżański/ 1922; l. d.: LKrzy
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Lot No.139
Wnętrze saloniku, ok. 1920
olej, gwasz, tektura; 24 x 34 cm;
sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
Cena wywoławcza.
5 000 zł
4 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Lot No.142
Ułan na koniu, 1934
olej, sklejka; 41 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1934;
Cena wywoławcza.
16 000 zł
14 000 zł
Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)
Lot No.146
W drodze na polowanie
olej, tektura; 35,5 x 49,5 cm
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Cena wywoławcza.
4 000 zł
4 200 zł
Stanisław BATOWSKI-KACZOR (1866-1946)
Lot No.148
Potyczka z bolszewikami
olej, płótno; 75,5 x 115 cm;
sygn. p. d.: K. Batowski
sygn. p. d.: K. Batowski
Cena wywoławcza.
39 000 zł
Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)
Lot No.149
Sanna, lata 20. XX w.
olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: F. Zygmuntowicz
sygn. p. d.: F. Zygmuntowicz
Cena wywoławcza.
14 000 zł
11 500 zł
Edmund Jerzy KANIEWSKI (1909-1982)
Lot No.150
Uroczysko, 1947
olej, sklejka; 65 x 79 cm;
sygn. p. d.: Edmund Jerzy Kaniewski, 1947
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Malarz nieokreślony, polski, „Monachijczyk”
Lot No.152
Tabun koni - szkic
olej, płótno;
83 x 209 cm
83 x 209 cm
Cena wywoławcza.
37 000 zł
Malarz nieokreślony, XVII/XIX w.
Lot No.154
Łodzie na wzburzonym morzu
olej, płótno; 76,5 x 104 cm;
napis p. d.: S Ruysdael / 1667
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.158
Portret młodej kobiety, 1948
olej, płótno; 91 x 70,5 cm;
sygn. z prawej: a. Karpiński / 1948
Cena wywoławcza.
12 000 zł
9 000 zł
Eugeniusz KAZIMIROWSKI (1873-1939)
Lot No.162
W jarze, przed 1926
olej, płótno; 65,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: Eug. Kazimirowski
Cena wywoławcza.
5 000 zł
5 000 zł
Roman KRAMSZTYK (1885-1942)
Lot No.164
Przed domem, ok. 1913
olej, płótno, 64 x 79 cm;
sygn. l. d.: R. Kramsztyk
sygn. l. d.: R. Kramsztyk
Cena wywoławcza.
86 000 zł
70 000 zł
Rudolf TICHY (1900-?)
Lot No.166
Ogród
olej, deska, 80 x 90,5 cm;
sygn. p. d.: Rud. Tichy / 19 (…) nieczytelnie;
Cena wywoławcza.
6 000 zł