Maurycy TRĘBACZ (1861-1941)
Lot No.129
Pałac w Łazienkach w Warszawie, 1895
olej, sklejka; 25 x 34 cm (paleta malarska);
sygn. l. d.: Souvenier / Varsovie d. 5/9? 95 M. Trębacz.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.131
Zboże - Łany
olej, płótno, 80 x 135 cm;
sygn. l. d.: StKamocki
sygn. l. d.: StKamocki
Cena wywoławcza.
47 000 zł
Lot No.133
Pejzaż
olej, tektura; 22 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW;
sygn. p. d.: WW;
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)
Lot No.135
W ogrodzie - Bzy
olej, płótno; 73,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Lot No.137
Jaz na rzece
olej, płótno; 36 x 46 cm;
sygn. p. d.: J. Malczewski
sygn. p. d.: J. Malczewski
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Lot No.139
Pejzaż
olej, tektura; 70 x 48 cm;
Cena wywoławcza.
7 400 zł
Józef REJCHAN (1762-1817)
Lot No.141
Portret Anny Niedźwieckiej
olej, płótno; 98 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: I. REICHAN/ pinxit;
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Franciszek ŻMURKO (1859-1910)
Lot No.143
Bajka (Sulamitka), 1910
olej, płótno dublowane; 146 x 101,5 cm;
napis p. d: Fr. Żmurko
napis p. d: Fr. Żmurko
Cena wywoławcza.
75 000 zł
Olena KULCZYCKA (1877-1967)
Lot No.145
Na plaży w Yport, 1908
olej, tektura; 38,5 x 55,5 cm;
sygn., dat. i opis p. d.: Kulczycka/ Yport - France 1908
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.147
Modlitwa Arabów na pustyni, 1945
olej, tektura; 34,5 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak 1945;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)
Lot No.149
Łodzie rybackie na morzu
olej, tektura; 48,5 x 68 cm;
sygn. p. d.: M. G. Wywiorski
sygn. p. d.: M. G. Wywiorski
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Maria z Kossaków PAWLIKOWSKA JASNORZEWSKA
Lot No.151
Przyjaciele, 1938
olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: M. Pawlikowska;
sygn. p. d.: M. Pawlikowska;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Henryk LANGERMAN (1896-1944)
Lot No.153
Rodzina, 1931
olej, płótno, 80 x 65,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H Langerman / 31;
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.155
Portret podwójny - Mężczyźni, 1930
olej, płótno; 35 x 50,5 cm
sygn. i dat. l. g.: 1930 / Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
28 000 zł
Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)
Lot No.157
W drodze na targ koński
olej, płótno; 50,5 x 70,5 cm;
sygn. l. d.: Cz. Wasilewski
sygn. l. d.: Cz. Wasilewski
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Lot No.159
Dwaj grenadierzy, 1904
olej, deska; 37,2 x 46 cm;
sygn. l. d.: WOJCIECH KOSSAK 1904
Cena wywoławcza.
95 000 zł
Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)
Lot No.161
Scena w typie fete galante z gondolą
olej, płótno dublowane, 52 x 134 cm;
sygn. śr. d.: J. C. Moniuszko 1903
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)
Lot No.163
Noc św. Andrzeja - Wróżbita, 1867
olej, płótno dublowane, 108 x 131 cm;
sygn. p. d.: H. Siemiradzki / 1867
Cena wywoławcza.
590 000 zł
Feliks SYPNIEWSKI (1830-1902)
Lot No.165
Autoportret z muzami
olej, tektura; 24,2 x 21,4 cm;
sygn. z lewej: FSypniewski
sygn. z lewej: FSypniewski
Cena wywoławcza.
21 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII/ XIX w.
Lot No.167
Ukrzyżowany
olej, blacha,
21 x 16,5 cm
21 x 16,5 cm
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Malarz nieokreślony
Lot No.169
Święty nad księgą
olej, płótno;
71,5 x 60 cm
71,5 x 60 cm
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Malarz nieokreślony polski?, pocz. XIX w.
Lot No.171
Madonna
olej, płótno dublowane;
51 x 42,5 cm
51 x 42,5 cm
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Rzeźbiarz nieokreślony zachodnioeuropejski
Lot No.202
Popiersie kobiety, ok. 1880
alabaster, wys. 39 cm.
Cena wywoławcza.
7 000 zł