Adam SETKOWICZ (1876-1945)
Lot No.: 104
Postój we wsi
akwarela, papier; 17 x 33 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz;
akwarela, papier; 17 x 33 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz;
na odwrocie stempel składu materiałów malarskich Róży Aleksandrowicz z Krakowa, ul. Basztowej 11