Lot No.
830
Ikona - Św. Barbara, w kiocie
tempera na desce, 13,2 x 11,2 cm;
Rosja, pocz. XX w.
Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
831
Ikona - Św. Mikołaj
tempera na desce z 2 szpongami
i kowczegiem; 54 x 45 x 6,2 cm.
Rosja, XIX w.
Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza.
8 500 zł
6 000 zł
Lot No.
832
Ikona - Zstąpienie do Otchłani - Anastasis
tempera na desce z kowczegiem, na odwrocie
szpary po dwóch szpongach; 31,3 x 27 x 4,7 cm.
Rosja, XIX w.
Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
834
Szabla bojowa huzarów rosyjskich, w pochwie
stal, drewno, skóra, mosiądz;
Rosja, 4 ćw. XVIII w.
Rosja, 4 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Lot No.
836
Szaszka rosyjska, w pochwie
stal, drewno, mosiądz, skóra;
Rosja, k. XIX w.
Rosja, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
4 500 zł
Lot No.
839
Zegar gabinetowy art-deco
marblit, onyks, kompozycja metali brązowiona,
blacha mosiężna, stal;
Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
blacha mosiężna, stal;
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
842
Zegar kominkowy z Erosem
brąz złocony i patynowany;
Francja, Paryż, zegarmistrz Devaulx
czynny 1830-1850.
czynny 1830-1850.
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Lot No.
843
Para neorokokowych wilków do kominka
brąz, odlew, ślady złocenia (?); prowadnica stalowa;
Francja? 4 ćw. XIX w.
Francja? 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
1 600 zł
Lot No.
844
Ekran do kominka, neorokokowy
mosiądz (ze śladami srebrzenia?); siatka stalowa;
Francja?, 4 ćw. XIX w.
Francja?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
847
Polifon - stojak na choinkę
drewno dębowe, barwione, blacha żelazna,
tłoczona, żeliwo lane;
Niemcy, pocz. XX w.
tłoczona, żeliwo lane;
Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 800 zł
Lot No.
848
Para lamp - żyrandoli 4-świecowych, elektrycznych
mosiądz polerowany; wys. 74 cm, szer. 52 x 52 cm.
Warszawa, firma A. Marciniak, 3 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
7 500 zł
Lot No.
901
Para foteli klubowych
drewno, skóra; wys. 84 cm, szer. 72 cm, głęb. 85 cm.
Europa Zachodnia, lata 60. XX w.
Cena wywoławcza.
7 300 zł
Lot No.
903
Barek w typie art-deco
drewno lakierowane na czarno, sklejka,
okleiny brzozowe;
Europa Środkowa, 3 tercja XX w.
okleiny brzozowe;
Cena wywoławcza.
8 700 zł
Lot No.
905
Szafa biblioteczna art-deco
orzech, mahoń, sklejka;
Europa Środkowa, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Lot No.
906
Szafa do przechowywania broni myśliwskiej
konstrukcja sosnowa, orzech, szkło;
Niemcy, 4 ćw. XIX w.
Niemcy, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
11 000 zł
7 000 zł
Lot No.
907
Stolik do robótek, tzw. niciak
sosna, mahoń; kość;
Europa Zachodnia, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Lot No.
911
Szafka biblioteczna w typie angielskim
drewno czernione, sklejka sosnowa, brązy złocone,
plakiety porcelanowe w typie Sevres; plusz;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
914
Serwantka kątowa w typie biedermeier
konstrukcja sosnowa, mahoń, drewno złocone,
brąz złocony, moletowany, tafle lustrzane;
Europa Zachodnia, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
8 000 zł
Lot No.
916
Szafka w stylu biedermeier
konstrukcja sosnowa, mahoń piramidowy,
kluczyny kościane;
Europa Zachodnia, lata 40-50. XIX w.
kluczyny kościane;
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Lot No.
918
Komplet mebli do saloniku
orzech, mahoń; intarsje z drewna owocowego,
barwionego, inkrustacje z iworyny;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Lot No.
919
Stolik do robótek, tzw. niciak, intarsjowany
drewno orzechowe, brzozowe, intarsje - jawor,
drewna owocowe; papier;
drewna owocowe; papier;
Cena wywoławcza.
2 700 zł
2 700 zł
Lot No.
920
Fotel - szezlong w manierze Ludwika Filipa
drewno, tapicerka;
Europa Środkowa, k. XIX w. ?
Europa Środkowa, k. XIX w. ?
Cena wywoławcza.
4 400 zł
3 500 zł