Władysław ŚLEWIŃSKI (1854-1918)

Lot No.
1
Śpiąca kobieta z kotem, 1896 olej, płótno; 66 x 100 cm; sygn. l. g.: W. Ślewiński
Estimation $3,600,000 – $4,000,000