Lot No.134
Stogi siana i wierzba
olej, płótno; 38,5 x 63,5 cm;
sygn. l. d.: WWeiss
sygn. l. d.: WWeiss
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Władysław BOŃCZA-RUTKOWSKI (ok.1840-1905)
Lot No.137
Przed chatą, 1898
olej, płótno; 48,5 x 72,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W.Bończa / 1898 r.
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Lot No.141
Haneczka na plaży za parawanem, 1935-38
olej, płótno, 33 x 46 cm;
sygn. p. d.: WWeiss
sygn. p. d.: WWeiss
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Jozsef EGRY (1883-1951)
Lot No.146
Akt w kąpieli
olej, tektura; 34,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Egry Jozsef
sygn. l. d.: Egry Jozsef
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Malarz nieokreślony, XVII w.
Lot No.160
Zesłanie Ducha Świętego
olej, płótno dublowane; 40,5 x 33 cm;
Po konserwacji.
Po konserwacji.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Antonio CANOVA (1757-1822) - według
Lot No.201
Popiersie Napoleona
brąz, odlew patynowany, bazalt;
wys. całkowita 24,5 cm;
na toczonym cokoliku z czarnego bazaltu;
wys. całkowita 24,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
A. HERNICH (XIX w.)
Lot No.204
Konny portret cesarza Napoleona Bonaparte w czasie bitwy pod Jeną
brąz, odlew patynowany; 43,5 x 39 x 14 cm.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Aleksander ŻURAKOWSKI (1892-1978)
Lot No.207
Niepokonanym,1949
gips, wys. 113 cm; sygn. i dat.: X-XII-/1949
oraz obok: A.Żurakowski / HEROIKA
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Miroslav N DL (ur. 1924)
Lot No.301
Zestaw karykatur pisarzy i artystów - 52 sztuk, lata 60. - 70. XX w.
technika mieszana (tusz, akwarela, collage), papier
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Jolanta BABICZ (ur. 1967)
Lot No.303
Teatr I, 2009
linoryt, papier;
60 x 41,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Lot No.305
Kobieta stojąca w wodzie, 1993
serigrafia, papier,
43 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
4 500 zł