Lot No.
852
Gobelin ze sceną dworską w typie „fete galante”
wełna, 234 x 372 cm.
Belgia, k. XVIII w.
Belgia, k. XVIII w.
Cena wywoławcza.
39 000 zł
Lot No.
854
Zegar kominkowy, portykowy
drewno lakierowane, brąz złocony, mosiądz, stal;
Europa Zachodnia, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
856
Żyrandol 30-świecowy, zelektryfikowany
mosiądz złocony; wys. 94 cm,
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Lot No.
902
Stolik do łóżka, biedermeier
sosna, orzech, mahoń;
wys. 76 cm, dł. 90 cm, szer. 44,5 cm.
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Lot No.
904
Kantorek, w formie zwanej „davenport”
drewno dębowe, orzech kaukaski;
Niemcy? k. XIX w.
Niemcy? k. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 700 zł
Lot No.
906
Fotel w stylu biedermeier
mahoń wzorzysty; tapicerka;
Europa Zachodnia, ok. 1840.
Europa Zachodnia, ok. 1840.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
908
Stolik okolicznościowy, batikowany
Polska, Częstochowa; praca (zdobienie) uczennic
Gimnazjum Żeńskiego Stowarzyszenia „Nauka i Praca”
lata 20-30. XX w.
lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
910
Serwantka w stylu art-deco
sklejka, różne gatunki orzecha, szkło;
Europa Środkowa, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
914
Sekretera
konstrukcja sosnowa, orzech kaukaski;
Europa Zachodnia, Niemcy? 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
7 300 zł