Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.130
Róże
olej, tektura, 49,5 x 64,5 cm;
sygn. z prawej: A Karpiński
sygn. z prawej: A Karpiński
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Aleksander BOBA (1899-1944)
Lot No.133
Martwa natura, 1937
olej, tektura; 64 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Aleksander Boba/ 1937
Cena wywoławcza.
8 900 zł
Maria MAYERBERG (1855 - 1938)
Lot No.140
Ogrodniczka, 1898
olej, płótno; 121,5 x 51 cm;
sygn. p. d.: Marya Mayerberg 1898
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Stefan CZERWIŃSKI (XX w.)
Lot No.144
Ku wieczności, 1931
olej, płótno; 145 x 95 cm;
sygn. p. d.: Stefan Czerwiński/ Warszawa 1931
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Abraham NEUMANN (1873-1942)
Lot No.147
Pejzaż letni, 1922
olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: A. Neuman/ 1922;
sygn. l. d.: A. Neuman/ 1922;
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Victor Joseph CHAVET (1822-1906)
Lot No.155
Rozmowa dam
olej, płótno; 24,5 x 33 cm;
sygn. l. d.: V.Chavet
sygn. l. d.: V.Chavet
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.158
Martwa natura z bażantem
olej, płótno; 54,5 x 75,5 cm
Cena wywoławcza.
13 000 zł
August QUERFURT - naśladowca
Lot No.164
Scena batalistyczna
olej, płótno dublowane; 45,5 x 64 cm
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Stanisław JACKOWSKI (1887-1951)
Lot No.201
Plakieta secesyjna z głową kobiety
brąz, odlew patynowany;
Polska, 1 ćw. XX w.
Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Paul GONDARD (1884-1953)
Lot No.204
Popiersie mężczyzny, 1918
brąz, wys. ok. 60 cm;
sygn. z tyłu: P. Gondard / 1918
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Prosper LECOURTIER (1855-1924)
Lot No.206
Polowanie na dzika
gkompozycja metali, brązowiona;
Francja, XX w.
Francja, XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
209
Matka Boska Bolesna
drewno lipowe polichromowane; wys. 74 cm.
Małopolska (?), ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
7 300 zł
Pablo PICASSO (1881-1973) - według
Lot No.301
Zestaw 5 litografii, 1956
litografia czarno-biała, papier;
ok. 21 x 28 cm (wymiary każdej z prac)
Cena wywoławcza.
2 500 zł