Lot No.
812
Naszyjnik z szafirem i turmalinem
złoto 14 ct, masa całkowita 8.290 g
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Lot No.
816
Lampka nocna, elektryczna
szkło zielone, marmoryzowane, metal;
Europa Zachodnia, 2 ćw. XX w.
Europa Zachodnia, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
820
Lampa naftowa
mosiądz złocony; szkło półmatowe otrawiane;
Niemcy? XIX/XX w.
Niemcy? XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
824
Para figurek bawołów
brąz, odlew patynowany, malowany;
Chiny, XX w.
Chiny, XX w.
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Lot No.
827
Luneta
mosiądz, skóra, szkło optyczne;
Francja, Paryż, firma E. Lorieux, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 100 zł
Lot No.
829
Ikona - Matka Boska Kazańska
tempera na desce, tłoczenia, złocenia;
17,3 x 13,7 x 2 cm.
Rosja, pocz. XX w.
17,3 x 13,7 x 2 cm.
Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
832
Ikona - Zaśnięcie Bogurodzicy - „Uspienije”
tempera na desce zwieńczonej dwoma łukami;
48,3 x 48 x 4 cm. Rosja, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Lot No.
834
Zegar kominkowy portykowy
biały marmur, brąz złocony, mosiądz, szkło;
Szwecja, Töreboda, Westerstrand Uhrfabrik;
ok. poł. XX w.
ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Lot No.
837
Tkanina dekoracyjna
wełna, bawełna; 149 x 292 cm.
Francja, Lyon? lata 80. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
841
Katana oficerska, w pochwie
stal, mosiądz, skóra;
Japonia, okres II wojny światowej
(głownia zapewne starsza).
(głownia zapewne starsza).
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Lot No.
843
Tkanina dekoracyjna
wełna, bawełna; 191 x 122 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
845
Lampa gabinetowa
drewno orzechowe, czeczotka, szkło półmatowe,
mosiądz, masa plastyczna;
Niemcy, lata 30. XX w.
mosiądz, masa plastyczna;
Niemcy, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
901
Bufet art-deco
orzech, mahoń, sklejka liściasta (plecy);
Europa Zachodnia, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł