KONARSKI (Marzyn) (1909 - 1998)
Lot No.49
W kuźni
olej, dykta; 100 x 70 cm;
sygn. l. d.: M. Konarski / 49.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Witold JAŃCZAK (1912-1985)
Lot No.51
Przeładunek na rampie
olej, płótno, 73 x 100 cm;
sygn. p. d.: W Jańczak 1951;
sygn. p. d.: W Jańczak 1951;
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Alojzy SIWECKI (1912-1988)
Lot No.53
Para obrazów: Motyw z kotłowni I i II
Motyw z kotłowni I: olej, płótno, 131 x 100 cm;
sygn. p. d.: A.Siwecki '68;
sygn. p. d.: A.Siwecki '68;
Cena wywoławcza.
11 500 zł
GAJĘCKA / WILCZYŃSKA - pracownia
Lot No.55
Światowy festiwal młodzieży i studentów -projekt plakatu
akwarela, papier, 100 x 70 cm;
Warszawa 1955
Warszawa 1955
Cena wywoławcza.
150 zł
Lot No.
59
Kościuszkowiec - projekt pomnika
brąz, ok. 47 x 30 x 40 cm;
na podstawie: LENINO / = 1943;
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lot No.
61
Popiersie Stalina
o bardzo łagodnych rysach twarzy;
gips, 64 x 39 x 32 cm
gips, 64 x 39 x 32 cm
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Lot No.
63
Patera upamiętniająca 40. rocznicę Komunistycznej Partii Polskiej
Komunistycznej Partii Polskiej
porcelana, malowana podszkliwnie, szablon,
średn. 37 cm, wys. 3,5 cm;
średn. 37 cm, wys. 3,5 cm;
Cena wywoławcza.
550 zł
Lot No.
65
Patera pamiątkowa z wizerunkiem Niny Popowej, 1951
Niny Popowej, 1951
porcelana, malowana naszkliwnie,
średn. 32,5 cm, wys. 6,5 cm;
średn. 32,5 cm, wys. 6,5 cm;
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
67
Polska flaga z autografami reprezentacji Polski w piłce nożnej, 1974
płótno, 35 x 60 cm;
poszarpany jeden z krótszych boków;
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
69
Serwis do kawy z okazji jubileuszu 25-lecia gazety Express Wieczorny
25-lecia gazety Express Wieczorny
serwis dla 4 osób
serwis dla 4 osób
Cena wywoławcza.
1 000 zł