Kazimierz Mikulski (1918-1998)

Lot No.
1
Zamieszkały na niebie, 1976 olej, płótno - collage; 92 x 73 cm; sygn. i dat.: K. Mikulski, Kraków 1976
Estimation $90,000 – $120,000