Marek RADKE (ur. 1952)
Lot No.426
Lawa, 1992
olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: MAREK RADKE /
„ Lawa" / 40 x 40 cm / olej /płotno / 1992
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)
Lot No.431
Kobieta w błękitach, 1997-99
olej, płótno;
55 x 46 cm;
55 x 46 cm;
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Andrzej OKIŃCZYC (ur. 1949)
Lot No.434
Rywalki, 1987
akryl, płótno;
120,5 x 180 cm;
120,5 x 180 cm;
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)
Lot No.438
Powiedz, 1988
akryl, płótno naklejone na deskę,
19,5 x 15 cm;
19,5 x 15 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Leon LEVKOWITCH (ur. 1936)
Lot No.440
Portret mężczyzny
technika własna, płótno naklejone na tekturę;
41 x 33 cm;
41 x 33 cm;
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Jan Andrzej PIWARSKI (ur. 1938)
Lot No.443
Kronika Czasu III, 2002
olej, mączka marmurowa, płótno;
95 x 80 cm;
95 x 80 cm;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.445
Czerwone tulipany, 2012
akryl, płótno;
55 x 46 cm
55 x 46 cm
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)
Lot No.447
Blue, 2010
olej, płótno;
120 x 120 cm;
120 x 120 cm;
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Tadeusz KUTERMAK (1909-1990)
Lot No.449
Niedzielny spacer, lata 50./60. XX w.
olej, płótno;
57 x 64 cm;
57 x 64 cm;
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Robert SZCZEBIOT (ur.1987)
Lot No.451
Pejzaż nocą, 2011
olej, płótno;
59 x 61,5 cm;
59 x 61,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Konrad SWINARSKI (1929-1975)
Lot No.453
Pejzaż, ok. 1949
olej, płótno,
38 x 46 cm;
38 x 46 cm;
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Aleksander DĘTKOŚ (ur. 1939)
Lot No.502
Nadziej, 1999
brąz, kamienna podstawa,
wysokość całkowita: wys. 43,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
601
Trzy szklanice myśliwskie, do piwa
szkło, farby emaliowe;
Niemcy, XX w.
Niemcy, XX w.
Cena wywoławcza.
600 zł
Lot No.
603
Wazonik kobaltowy
szkło przeźroczyste, lazurowane kobaltem;
Czechy? 2 tercja XX w.
Czechy? 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
605
Karafka i 6 kieliszków w stylu art-deco
szkło fasetowane, trawione, lazurowane;
Czechosłowacja, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
607
Zespół pojemników do przypraw z dekoracją różyczkami
Francja, wytwórnia nieokreślona,
pocz. - 1 poł. XX w.
pocz. - 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł