Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Lot No.101
We wnętrzu, 1955
tusz, papier milimetrowy 28,5 x 36,5 cm;
sygn. i dat. l. d. Lebenstein 55 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904 - 1970)
Lot No.103
Akt kobiety, 1961
kredka, papier, 15,7 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PODSADECKI; data l. d.: 20-X-961-
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.105
Akt czerwony, 1997
serigrafia, papier, 69 x 48,5 cm;
sygn. p.d.: Jerzy Nowosielski 97; l.d.: EA
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jan TARASIN (1926 - 2009)
Lot No.107
Kompozycja, 1978
serigrafia, papier, 39 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Tarasin 78 (długopisem)
Cena wywoławcza.
800 zł
Jan TARASIN (1926 - 2009)
Lot No.109
Przedmiot II, 1962
litografia, papier, 59 x 34 cm (odcisk kamienia);
sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 62; opisana l. d.: Przedmiot II 1-10;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Wojciech NOWICKI (ur. 1968)
Lot No.111
Moja Salome, 1985
technika mieszana, 40,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Nowicki 1985
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)
Lot No.113
Szkice nagich postaci, 2006
ołówek, papier, 19,3 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: SBF/1706 (monogram)
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Bronisław SCHLABS (1920 - 2009)
Lot No.201
T2 6/58
fotografia czarno-biała, technika własna, papier,
30 x 40 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
ŁÓDŹ KALISKA
Lot No.203
Zarządzanie (Orkiestra), 2006
fotografia barwna, papier, 126,5 x 184 cm;
opisana i sygn. na odwrocie; wydruk autorski
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.302
Bez tytułu, 1994
akryl, płótno, 35 x 16,6 cm;
na odwrocie: 14 / I / 94
Cena wywoławcza.
800 zł
Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)
Lot No.304
Peron, 2009
olej, akryl, płótno, 110 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Lot No.306
Bez tytułu
gwasz, papier, 39,5 x 28 cm;
sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Lot No.308
Blue composition, 2005
olej, płótno, ; 89,5 x 124,5 cm;
sygn. p. g.: S. MŁODOŻENIEC / 2005
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Henryk STRUMIŁŁO (1934 - 2001)
Lot No.310
Kompozycja, 1963
technika mieszana, płótno, 92 x 56 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)
Lot No.312
Faktura nr 18, 1978
akryl, tektura, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: B. Kierzkowski;
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Andrzej KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1936)
Lot No.314
Ptaki, 1980
akwarela, papier, 33,5 x 24 cm;
sygn. i dat. p. d.: Majewski 1980
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.316
Zestaw 19 prac:
różne techniki i formaty
Cena wywoławcza.
43 000 zł
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Lot No.318
Mokre mgły opadły na drzewa, 1985
akwarela, papier, 64,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe (ołówkiem); tytuł l. d.: "Mokre mgły opadły na drzewa" 1985
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Jerzy KAŁUCKI (ur. 1931)
Lot No.320
Luiza, 1998
akryl, płótno, 140 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Kałucki 1998 / Luiza
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)
Lot No.322
DCXCIX, 1996
olej, płótno, 92 x 73 cm;
sygn.na odwrocie: S. Gierowski Ob DCXCIX 1996
Cena wywoławcza.
80 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.324
Pejzaż
olej, płótno, 54 x 73 cm
Na odwrocie dedykacja
Cena wywoławcza.
53 000 zł
Kazimierz MACHOWINA (ur. 1938)
Lot No.326
Kobieta z sową
olej, płótno, 80 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Machowina 1998
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Jerzy KRAWCZYK (1921 - 1969)
Lot No.328
Targ koński
olej, płótno, 63 x 87,5 cm;
sygn. p. d: Jerzy Krawczyk
Cena wywoławcza.
11 000 zł