Lot No.
707
Para solniczek
srebro sygnowane;
waga 151 g. Strasburg, ok. 1780
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
709
Para solniczek
srebro próby 3 z głową Diany; waga 123 g.
Wiedeń, 1867-1872
Wiedeń, 1867-1872
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
712
Cukiernica z pałąkiem
srebro próby 84 sygnowane; waga 143 g.
Rosja, monogram złotnika SKŁ (cyrylicą), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Lot No.
714
Cukiernica skrzynkowa
srebro próby 84, waga 531 g.
Rosja, Archangielsk?,1881, probierz AK,
monogram złotnika BN ? (cyrylicą)
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Lot No.
719
Nożyczki do objaśniania świec na tacce
srebro próby 11; waga 360 g.
Kalisz, Johann Friedrich Suck,
lata 30. - 40. XIX w.
lata 30. - 40. XIX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
721
Kubek - wazonik klasycystyczny
srebro z cechą datującą z lat 1791-1793;
waga 206 g. Wrocław, David Gottlieb Raudner,
ok. 1793
ok. 1793
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lot No.
724
Cukiernica skrzynkowa
srebro próby 12; waga 305 g.
Niemcy, ok. 1856
Niemcy, ok. 1856
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Lot No.
802
Pierścionek złoty
złoto pr.0,583, masa całkowita wyrobu 2.130 g
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
808
Laska z kościaną rączką
drewno lakierowane, kość;
dł. 89 cm, dł. rączki 12,7 cm.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
812
Para lichtarzy
brąz złocony, moletowany;
Europa Środkowa, Polska?, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lot No.
818
Ikona Męki Pańskiej
tempera na desce z 2 szpongami, złocenie;
Rosja, k. XIX w.
Rosja, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Lot No.
820
Para herbatnic w puzdrze
cyna, drewno, papier, laka, kość;
Europa Zachodnia, Holandia?, Anglia?, XIX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Lot No.
822
Szabla indyjska - „talwar”, w pochwie
stal, skóra, srebro;
Indie, XIX w.
Indie, XIX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Lot No.
827
Zegar kominkowy z parą ozdobnych waz
Francja, Paryż, firma Bonnet i Pottier,
sprzedawca Daguzé w Nantes; pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł