Jerzy STAJUDA (1936 - 1992)
Lot No.321
Pejzaż imaginacyjny
olej, płótno, 80,5 x 100,5 cm
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.323
Kompozycja abstrakcyjna
olej, płótno, 63 x 78 cm; nie sygn.
Obraz posiada atest Fundacji Nowosielskich.
Cena wywoławcza.
39 000 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.325
Warszawa ASP, 2008
gwasz, papier, 32 x 24 cm;
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Czesław RZEPIŃSKI (1905 - 1995)
Lot No.327
Guzmania
olej, płótno, 63 x 42 cm;
sygn. p. d.: Rzepiński
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Andrzej KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1936)
Lot No.329
Projekt dekoracji do opery Richarda
Straussa "Die Frau Ohne Schatten"
("Kobieta bez cienia")
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Roman OPAŁKA (ur. 1931)
Lot No.331
Relief, 1965
technika własna, sklejka, 106,5 x 36,5 cm
opisany na odwrocie: OPAŁKA 65
Cena wywoławcza.
55 000 zł
Allan RZEPKA (ur. 1940)
Lot No.333
Strach VIII - czerwony, 1986
olej, płótno, 99,5 x 94 cm;
sygn. p. g.: AllanRzepka 8/1986
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Witold Andrzej ZACHAREWICZ (1929 - 1985)
Lot No.335
Wenecja, 1973
olej, płótno, 38 x 46 cm;
sygn. p. d.: Zachar
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)
Lot No.337
Warszawa - Krakowskie Przedmieście, 1965
olej, płótno, 64 x 80,5 cm;
sygn. u dołu: W. Zakrzewski 1965
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)
Lot No.339
Portret kobiety
olej, płótno, 105 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)
Lot No.341
Martwa natura z cytrynami, 2000
olej, płótno, 50 x 61 cm;
sygn. dwukrotnie w ramach kompozycji
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.343
Cisza
olej, płótno, 50 x 60 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.345
Akt
olej, płótno, 90,5 x 68,5 cm; sygn. l.d.: Olbiński
na odwrocie nalepka z wystawy
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Ryszard ŁAGODZIEC (ur.1954)
Lot No.347
Martwa natura
olej, płótno 120 x 105 cm;
sygn l. d.: Ryszard Łagodziec,1985r.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Zbigniew GOSTWICKI (1906 - 2003)
Lot No.349
Kompozycja
olej, płyta, 109 x 73 cm;
sygn. p. d.: Z. Gostwicki
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Barbara FALENDER (ur. 1947)
Lot No.401
Poduszka erotyczna
biskwit, ok. 12,5 x 21 x 16 cm
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Barbara FALENDER (ur. 1947)
Lot No.403
Poduszka erotyczna
biskwit, ok. 10 x 20 x 25 cm
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Jindrich HALABALA (1903 - 1978)
Lot No.501
Para foteli, model H-269 z l. 1930-35
drewno lakierowane, prostokątne poduszki
wymiary: 76,5 x 68,5 x 86 cm.
Cena wywoławcza.
9 300 zł