Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Lot No.101
31 VIII 76 / 19 I 95
serigrafia, papier, 69 x 77 cm; (w świetle ramy);
opisany i sygn. u dołu
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Antoni STARCZEWSKI (1924 - 2000)
Lot No.103
CLGb, 1998
serigrafia, papier, 80 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Antoni Starczewsk 1998
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Jan TARASIN (1926 - 2009)
Lot No.105
Dalmatyńczyk, 1980
serigrafia, papier, 37 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin 1980 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Francis MOCKEL (ur. 1940)
Lot No.107
Teka grafik - Bestiaire marin, 1983 r.
teka w składzie: karta tytułowa, karta z wstępem,
12 kart grafik z motywem ryb, karta końcowa
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)
Lot No.109
Enigma, 2008
sucha igła, papier, śred. 12 cm;
opisana u dołu
Cena wywoławcza.
550 zł
Jerzy PANEK (1918 - 2001)
Lot No.111
Próba portretu Mikołaja Kopernika VIII
drzeworyt, bibuła naklejona na karton, 62 x 46 cm;
opisany u dołu
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Lot No.
113
Teka grafik Konfrontacje 63, 1963
Zestaw 29 prac (pierwotnie 41) w oryginalnej oprawie,
różne techniki, 22,5 x 22,5 cm (arkusz)
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.115
Akt
tusz, papier, 27,5 x 18 cm;
sygn. u dołu: Jerzy Nowosielski
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Tadeusz BRZOZOWSKI (1918 - 1987)
Lot No.117
Koniuszy chrapie, 1980
piórko, tusz, papier, 37,5 x 55 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: "koniuszy / chrapie" / T.B / 80.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Wojciech NOWICKI (ur. 1968)
Lot No.119
Narodziny pereł, 1989
technika mieszana, 42,5 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p .d.: Wojciech Nowicki 1989
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.121
Ptasi żaglowiec
litografia, papier, 53,5 x 74,5 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.123
La Traviata
litografia, papier, 50,5 x 36,5 cm;
sygn. p.d.: Olbiński (ołówkiem) num. l.d. AP 23/35
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Bogdan ŁOPIEŃSKI (ur. 1934)
Lot No.202
Henryk Stażewski i Edward Krasiński
na Biennale Form Przestrzennych w Elblągu,
1965/2008 fotografia czarno-biała
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Bronisław SCHLABS (1920-2009)
Lot No.204
Fotogram II/14, l. 50./60.XX w.
technika własna, papier, 30 x 40,2 cm;
opisany na odwrocie (ołówkiem); egzemplarz autorski
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Jacek SIENICKI (1928 - 2000)
Lot No.301
Pejzaż,1991
akwarela na podrysowaniu ołówkiem
sygn. i dat. p.d.: J.Sienicki 91 Ostrowik
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Jan WODYŃSKI (1903 - 1988)
Lot No.303
Martwa natura ze świecą
olej, tektura, 45 x 32 cm;
sygn. p.d.: WODYŃSKI
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Aga MIGDAŁEK (ur. 1974)
Lot No.305
Townee 8, 2008
akryl, płótno, 100 x 80 cm
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Grupa TWOŻYWO (rok powstania 1995)
Lot No.307
Pańcia Kultura, 2009
akryl, papier, 75 x 162 cm;
sygn. na odwrocie: TWOŻYWO 2009 1/30
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Patryk LUTOMSKI (ur. 173)
Lot No.309
Demony, 2007
olej, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: P. Lutomski
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Lot No.311
Kompozycja, 2008
olej, papier, 55 x 69 cm w świetle oprawy;
sygn. l. g.: S. MŁODOŻENIEC 2008
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.313
Pejzaż z przyszłości 9, 1989
olej, płótno, 66,5 x 54 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Bolesław UTKIN (1913 - 1993)
Lot No.315
Kompozycja z kołem
technika własna, pilśnia, 70 x 64 cm;
sygn. l. d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Lot No.317
Fragment podłogi z Biennale w Wenecji
2001; tynk akrylowy, płyta, 36 x 24,8 cm;
na odwrocie dedykacja autorska z Wenecji 2001 r.
Cena wywoławcza.
9 000 zł