Polska?, 1 ćw. XX w.
składający się z czterech prostokątnych, połączonych zawiasami paneli z kolistym zwieńczeniem; z jednej strony malowane postacie kobiece uosabiające cztery pory roku (powtórzenia wg Alfonsa Muchy);
z drugiej - malowidła przydane później - wyobrażające cztery żywioły - Ogień, Wodę, Powietrze i Ziemię; na panelu z przedstawieniem Ognia - sygnatura: „F. Turek” [Franciszek Turek (1882-1947) ??];
sklejka drewniana, malatura; wys. 115 cm, szer. pojedynczego panelu 41,5 cm.
Polska?, 1 ćw. XX w.